Valorant haksız donanım banı

Yediğimi anladım.
Öncelikle geçmiş olsun. Valorant'ın koruma sistemi sorunlu maalesef, benim e-sporcu olma hayali kurmaya çalışan emekçi kardeşlerime hep haksız banı atıveriyor. Hileciler dururken niye gelip benim emekçi, e-sporcu olmaya hayali kuran kardeşlerime atarsın banı? Riot'u da eleştirmiş bulunduk, ban için Riot'un destek hattıyla iletişime geçebilirsin.

Hocam Vanguard durduk yere ban falan atmıyor betadan beri oynuyorum beni niye banlamadı durduk yere arkadaşınız ya trollemiştir ya da hile açmıştır size söylemeden siz de durduk yere banlandı sanıyorsunuz. Vanguard mükemmel bir sistem değil ancak öyle gelene geçene boş beleş Cheat Engine'yi falan hile algılayıp ban atacak kadar da aptal bir antihile değil kusura bakmayın.

Hocam uğraşmaya gerek duymuyorum ağır bir fanboysunuz sanırsam. Kendi arkadaşımı sizden iyi tanıyorum. Babanızın anti hilesi sanırsam bu kadar güveniyorsunuz. Umarım durduk yere ban yersiniz sonra da konu açarsınız. Ben de bu konunun linkini atarım.

Büyük ihtimalle hile olmasa bile 3. Parti bir yazılım kullandınız ve VanGuard bunu hile olarak algıladı. HWID ban bildiğim kadarıyla hiç bir şekilde kaldırılmıyor. Kaldırabileni de görmedim. Ayrıca donanım olarak hangi donanımlara girebildiği hala sır. Büyük ihtimalle HDD/SSD yada anakarttadır. Bunları değiştirmeyi deneyebilirsiniz ama büyük ihtimalle anakarttadır. Ayrıca şu saçma mesaj yazanları takmayın.

Hocam Vanguard durduk yere ban falan atmıyor betadan beri oynuyorum beni niye banlamadı durduk yere arkadaşınız ya trollemiştir ya da hile açmıştır size söylemeden siz de durduk yere banlandı sanıyorsunuz. Vanguard mükemmel bir sistem değil ancak öyle gelene geçene boş beleş Cheat Engine'yi falan hile algılayıp ban atacak kadar da aptal bir antihile değil kusura bakmayın.

Bende betadan beri oynuyorum hocam? Arkadaşlarımla betadan beri oynuyorduk arkadaşım ban yedi. Sallamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam uğraşmaya gerek duymuyorum ağır bir fanboysunuz sanırsam. Kendi arkadaşımı sizden iyi tanıyorum. Babanızın anti hilesi sanırsam bu kadar güveniyorsunuz. Umarım durduk yere ban yersiniz sonra da konu açarsınız. Ben de bu konunun linkini atarım.
Fanboy değilim Vanguardın birçok sıkıntısı var bunu kabul ediyorum zaten sadece boş ban atacak kadar salak değil durduk yere ban yersem bile gider açtırırım eğer hatalı bir durum var ise gider desteğe yazar banımı kaldırırım bu kadar basit eğer arkadaş da haksız ban yediğini düşünüyor ise yazar Riot desteğe ve kendini kanıtlar banı kalkar var mı bir itirazınız?

Fanboy değilim Vanguard'ın birçok sıkıntısı var bunu kabul ediyorum zaten sadece boş ban atacak kadar salak değil durduk yere ban yersem bile gider açtırırım eğer hatalı bir durum var ise gider desteğe yazar banımı kaldırırım bu kadar basit eğer arkadaş da haksız ban yediğini düşünüyor ise yazar Riot desteğe ve kendini kanıtlar banı kalkar var mı bir itirazınız?

Fanboy olmadığınız profilinizin arka planından belli. Arkadaşım ticket attı hala kaldırılmadı nedense :D. Adamlar da biliyor anti hilelerinin durduk yere ban attığını bu yüzden 3 ay ban atıyorlar. Yoksa giderler perma ban atarlar.

Geri
Yukarı