Valorant haksız yere HWID ban yemek

Swache

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, maalesef Valorant'tan haksız yere HWID ban yedim. Ticket attım, fakat banımın 3Nisan tarihinde açılaçağını söylediler.
Ama ben 3 Nisan'a kadar beklemek istemiyorum. Ve bir tane daha ticket attım. Hesabı incelemeye almışlar, daha yanıt gelmedi fakat ben yine de size danışmak istiyorum.
HWID banımı nasıl kaldırabilirim? Bildiğiniz bir yöntem var mı?

Valorant'ın haksız ban atacağını sanmıyorum. Neden HWID ban yediniz?

Hocam, hileden ban yedim gözüküyor. Ama hile açmadım, zaten Valorant'ta ticket attım dediğim gibi. Oyuna yüklü miktarda para verdim. En son ticket attığımda, ben hile kullanmadım niye ban yedim diye sordum. Fakat herhangi bir cevap gelmedi. Sadece incelemeye aldılar.
Bilgisayarınız 2. el mi?
Hayır.

Hocam, hileden ban yedim gözüküyor. Ama hile açmadım, zaten Valorant'ta ticket attım dediğim gibi. Oyuna yüklü miktarda para verdim. En son ticket attığımda, ben hile kullanmadım niye ban yedim diye sordum. Fakat herhangi bir cevap gelmedi. Sadece incelemeye aldılar.

Hayır.
Smurf hesabınız var mıydı? Yada başka bir hesaba girdiniz mi Valorant'ta?

Makro programı vb. program kurdunuz mu? XP farmer gibi?

Yeni konular

Geri
Yukarı