Valorant Hata kodu: 21 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

244765

Hectopat
Makaleler
1
Herkese merhaba. İyi Sosyal'ler.
Yeni çıkan Valorant oyununu oynamak için gece gündüz yayın izledim. Drop düştü, fakat oyuna giremiyorum. Önceki günlerde kuzenimin hesabından oynuyorduk ve giriş yapabiliyordum fakat şu an onun hesabıyla da giriş yapamıyoruz. Oyunu clientten açıyorum, hesap bilgilerimi giriyorum ve oyunu başlatıyorum. Oyun açılırken hata veriyor: "Platforma bağlanırken hata oluştu. Lütfen oyun istemcisini yeniden başlat. Hata kodu: 21". Bakım var dedikleri zamandan beri böyle, oyunu sildim yükledim fakat hala açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sildim yükledim hata ortadan kalmıyor Valorant oyununu tekrar indirdim kurdum ama hala aynı hatayı veriyor
Bir Twitch yayınında soruyu sorduğumda bir arkadaş da aynı problemle karşılaşıyormuş, oyunu silip yüklemiş ve modemle alakalı birkaç ayar yapmış, düzelmiş. Dediğine göre ağla alakalı bir sorunmuş, yanlış algılama tarzı bir şey söyledi. Anlayamadım fakat oyunu silip yükledim modemle biraz uğraştım düzelmedi. Dün Riot'a ticket attım, bilgisayarımdan 3 dosya istedi incelemek için, onları gönderdim ve hala cevabı bekliyorum.

Yeni çıkan Valorant oyununu oynamak için gece gündüz yayın izledim. Drop düştü, fakat oyuna giremiyorum. Önceki günlerde kuzenimin hesabından oynuyorduk ve giriş yapabiliyordum fakat şu an onun hesabıyla da giriş yapamıyoruz. Oyunu Client'ten açıyorum, hesap bilgilerimi giriyorum ve oyunu başlatıyorum. Oyun açılırken hata veriyor: "Platforma bağlanırken hata oluştu. Lütfen oyun istemcisini yeniden başlat. Hata kodu: 21". Bakım var dedikleri zamandan beri böyle, oyunu sildim yükledim fakat hala açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 537223

3 Adımda halledebilirsiniz.

1) Anti-Virüs programınızı tamamen kaldırın veya devre dışı bırakın
2) Oyuna girerken Windows Defender'ı kapatın.
3) IP v6'yı kapatın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada anlatılıyor.

Eğer anlamadığınız bir şey olursa bana sorabilirsiniz.

NOT: Bu adımları sadece oyuna girerken uygulayın. Oyundan çıktıktan sonra bilgisayarınızın güvenliği için ayarları eski haline getirmenizi öneririm.
Sorun çözüldü. Aşağıdaki adımları uygulayın ve oyuna girin. Oyundan çıkınca bu ayarları eski haline getirmenizi tavsiye ederim.

Yeni çıkan Valorant oyununu oynamak için gece gündüz yayın izledim. Drop düştü, fakat oyuna giremiyorum. Önceki günlerde kuzenimin hesabından oynuyorduk ve giriş yapabiliyordum fakat şu an onun hesabıyla da giriş yapamıyoruz. Oyunu clientten açıyorum, hesap bilgilerimi giriyorum ve oyunu başlatıyorum. Oyun açılırken hata veriyor: "Platforma bağlanırken hata oluştu. Lütfen oyun istemcisini yeniden başlat. Hata kodu: 21". Bakım var dedikleri zamandan beri böyle, oyunu sildim yükledim fakat hala açılmıyor. Yardımcı olur musunuz? SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM DİSCORD Funny#2939 GELİRSENİZ YARDIMCI OLURUM

Eki Görüntüle 537223
DİSCORD Funny#2939
GELİRSENİZ YARDIMCI OLURUM

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı