Valorant hesabı askıya alındı

TETRAX

Hectopat
Arkadaşlar merhaba sağlık sorunları ile 4-5 ay Valorant'a ara vermiştim. Geri döndüğümde hesabıma ne e-posta üzerinden ne de oyun üzerinden erişim sağlayabildim.
Sonrasında hesap kurtarma aracıyla hesabımı geri aldım aldıktan sonra hatta oyuna para bile yatırdım fakat 1 hafta kadar oynadıktan sonra oyuna girmeye çalıştığımda hesap askıya alındı yazısı ile karşılaştım. Valorant'a ticket attım her şeyi ekran görüntüleri ile birlikte ilettim. Sizce hesabımı geri alabilir miyim, bilen birisi yardım edebilir mi?

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen hesabın sen girmediğin sıra çalınmış ve hesabını kurtardıktan daha sonra elemanlar hileyle ban yemişler. Yazık olmuş hesabına hocam. Benzer şey benim de başıma gelmişti.

Hesap hileden ban yeseydi kalıcı uzaklaştırma alırdı.

Muhtemelen hesabın sen girmediğin sıra çalınmış ve hesabını kurtardıktan daha sonra elemanlar hileyle ban yemişler. Yazık olmuş hesabına hocam. Benzer şey benim de başıma gelmişti.

Hesabı aldıktan sonra ranked maçlar atılmıstı ıcıne skın falan almıslardı. Ancak ben hesabı gerı aldıktan sonra e-posta şifre her şeyi değiştrdim 2 aşamalı doğrulama falan ekledim girmeleri imkansızdı.

Hesabın ele geçirildi veya arkadaşına falan verdiysen kilitlenmiş olabilir.
Hesabı geri aldıktan sonra kimseyle paylaşmadım daha öncede kimsede yoktu.

Hesabı aldıktan sonra ranked maçlar atılmıstı ıcıne skın falan almıslardı. Ancak ben hesabı gerı aldıktan sonra e-posta şifre her şeyi değiştrdim 2 aşamalı doğrulama falan ekledim girmeleri imkansızdı.

Hesabı geri aldıktan sonra kimseyle paylaşmadım daha önce de kimsede yoktu.

Çok karışık bir durum. Bu sorunu ancak Riot yetkilileri çözebilir.

Bilgisayara sahibim fakat arkadaşlarla çarşıdayken 5v5 custom game atalım dediler ve hasbelkader internet kafeye gittik. Benim giriş yapmaya çalıştığım makineden daha önce hile açılmış ve muhtemelen ip ban yemiş. Ben de giriş yapmaya çalışınca otomatikmen ban yedim. Tickete durumdan bahsetmeme rağmen hile açılmış bir makineden giriş yapmaya çalıştığımı ve askıya alınan hesabımı geri açamayacaklarını ilettiler. Bazen insandan şans olacak. Bu da böyle bi anı işte...

Geri
Yukarı