Valorant hesabı hileden ban yedi

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, birkaç aydır Valorant girmiyordum finaller nedeniyle, eninde sonunda bitince bir gireyim dedim. Kalıcı uzaklaştırma almışım, sebebi 3. parti yazılımmış. Ben bunu nasıl açtırabilirim? Hesabın şifresini benden başka bilen yok. Gün içerisinde arkada sadece porofessor gg (LoL için rün dizme programı, yasaklı bir program değil.) Çalışıyordu. Yani hala aklım almıyor. Ne yapabilirim? İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ticket açın derdinizi anlatın detaylı bilgi verirler.
Açtım. Başka yapabileceğim birşey var mı?
Riot desteğe yazın. Haksız ban yediyseniz açıyorlar.
Hayırlısı artık, açtım bekliyorum.
Üçüncü parti yazılım banlarını Vanguard kendisi atıyor, görevlilerin ona müdahale yetkisi yok.
Neden ki? Daha doğrusu 3. parti yazılım kullanmadım ki hiç, sadece LOL için rün dizme program açık.

Arkadaşlar selam, birkaç aydır Valorant girmiyordum finaller nedeniyle, eninde sonunda bitince bir gireyim dedim. Kalıcı uzaklaştırma almışım, sebebi 3. parti yazılımmış. Ben bunu nasıl açtırabilirim? Hesabın şifresini benden başka bilen yok. Gün içerisinde arkada sadece porofessor gg (LoL için rün dizme programı, yasaklı bir program değil.) Çalışıyordu. Yani hala aklım almıyor. Ne yapabilirim? İyi günler.
Öncelikle Merhabalar. Valorant rapor sistemi şu şekilde çalışmakta.
•Birçok kez bildirilir iseniz manuel olarak *botlar* sizi incelemeye alır.
•Riot Vanguard bilgisayarınızdaki *.exe* ve *.dll* yazılımlarını kontrol eder. Bunlardan Riot Vanguardı etkileyecek bir yazılım tespit edilirse donanım banı atılır.

Yani siz iyi oynadığınız veya yalan vuruş yaptığınız için ban yiyemezsiniz. Reportlanan herkese de ban atılmamakta

Öncelikle Merhabalar. Valorant rapor sistemi şu şekilde çalışmakta.
•Birçok kez bildirilir iseniz manuel olarak *botlar* sizi incelemeye alır.
•Riot Vanguard bilgisayarınızdaki *.exe* ve *.dll* yazılımlarını kontrol eder. Bunlardan Riot Vanguardı etkileyecek bir yazılım tespit edilirse donanım banı atılır.

Yani siz iyi oynadığınız veya yalan vuruş yaptığınız için ban yiyemezsiniz. Reportlanan herkese de ban atılmamakta
İyi de oyunu aylardır açmadan nasıl 3. parti yazılımdan ban yiyebiliyorum ki?

Konu çözüldü, Valorant Desteğe yazdım. 25 Eylül'de banım kalkacakmış. Cihaz banı atılmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı