Valorant hesabı satan kişi dolandırdı

Anonymous37

Hectopat
Yer
hiçbiryer
Daha fazla  
Instagram üzerinden 50 TL'ye Valorant hesabı aldım. Adamın 4000 üstü takipçisi var, güvenilir geldi gözüme, aldım, gönderdim, bana 2 saattir cevap vermedi ve engelledi galiba. Sakın inanmayın, ne yaparsanız yapın oyunlardan hesap almayın, sonra benim gibi mağdur olursunuz. Öylece kalakalırsınız.

Instagram üzerinden 50 TL'ye Valorant hesabı aldım. Adamın 4000 üstü takipçisi var, güvenilir geldi gözüme, aldım, gönderdim, bana 2 saattir cevap vermedi ve engelledi galiba. Sakın inanmayın, ne yaparsanız yapın oyunlardan hesap almayın, sonra benim gibi mağdur olursunuz. Öylece kalakalırsınız.

İnstagram sayfalarına fazla güvenmemelisiniz hocam.

Son düzenleme:
Alışveriş konusunda Instagram kadar güvensiz bir yer görmedim. Instagram'dan masa örtüsü bile almayın. Ayrıca hesap almak yasal değil. Size ders olsun.
Hocam dava açın diyeceğim ama dava süresi büyük ihtimalle uzar.

50TL için değmez. Hesap satmak/almak yasal değil.

Alışveriş konusunda Instagram kadar güvensiz bir yer görmedim. Instagram'dan masa örtüsü bile almayın. Ayrıca hesap almak yasal değil. Size ders olsun.

50TL için değmez. Hesap satmak/almak yasal değil.
Hesap almak yasal onu belirtiyim, sadece riot bir tweet inde almazsanız iyi olur demişti.

Yaşım küçükken bende Zula da böyle bir şey yapmıştım her aklıma geldiğinde kafamı yastığa koyup dünyayı yıkasım geliyor :D

Hadi diğerleri alım-satım sitelerinden alıp da dolandırılıyorlar abe güzel kardeşim Instagram ne. Adam aldıktan sonra parayı niye versin hesabı. Neyse ki o kadar yüksek miktar değil.

Geçmiş olsun ama sizin yaptiginizda olmazki.

Geri
Yukarı