Valorant hesabım çalındı

@Kemal Bora linke tıkla, açılan sayfada yeni şifreni gir, güvenlik açısından 2 defa girmen lazım. İkisi de doğruysa onayla, hesabın şifresi değişecek zaten.
linke tıkladağımda beni riotun giriş sitesine yönlendirdi ve gönderilen postada benden hiç bir hesapta kullanılmamış erişimimin olduğu bir e posta istendi ve bende yeni bir e posta açıp gönderdim şimdide cevap bekliyorum

Evet, ben biraz karıştırmışım kusura bakmayın. Yeni girdiğiniz e-postaya gelen link ile sıfırlayacaksınız şifreyi.

İlk mail adresinizin şifresini bilmenize gerek yok, Riot Games soruyor zaten ilk mail adresinize erişiminiz olup olmadığını. Ticketinize yanıt gelsin, soruları cevaplayın. Bu kadar.

Dostum, benim hesabımı çaldılar. Bende ilk maili var. Ben desteğe ticket attım ve benden de hiç kullanmadığın bir e-mail istediler. Ben verdim, 3 gündür dönüş bekliyorum. Sence ne olur? Alır mıyım hesabı?

Dostum, benim hesabımı çaldılar. Bende ilk maili var. Ben desteğe ticket attım ve benden de hiç kullanmadığın bir e-mail istediler. Ben verdim, 3 gündür dönüş bekliyorum. Sence ne olur? Alır mıyım hesabı?
Alırsın, hesabını yeni maile bağlıyorlar. Ondan sonra da şifreni değiştiriyorsun zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı