Çözüldü Valorant hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Acele yazıyorum kusura bakmayın ama yardımınıza ihtiyacım var. Hesabımı satacaktım iki faktörlü doğrulamam açık, birisine güvendim konuştuk ekran paylaştı oyun nick ve şifremi verdim güzümün önünde girdi ve çıktı. Yarım saat sonra mailim değişti direk. Hiçbir şey anlamadım. Bana lütfen yardımcı olabilir misiniz? Elim ayağım tutmuyor. Ayrıca bu kişi benim Google hesabıma falan erişebilir mi? Ana mailime kayıtlıydı oyun e postası.

Acele yazıyorum kusura bakmayın ama yardımınıza ihtiyacım var. Hesabımı satacaktım iki faktörlü doğrulamam açık, birisine güvendim konuştuk ekran paylaştı oyun nick ve şifremi verdim güzümün önünde girdi ve çıktı. Yarım saat sonra mailim değişti direk. Hiçbir şey anlamadım. Bana lütfen yardımcı olabilir misiniz? Elim ayağım tutmuyor. Ayrıca bu kişi benim Google hesabıma falan erişebilir mi? Ana mailime kayıtlıydı oyun e postası.

Geçmiş olsun. Satmanıza önermem, arkadaşlaranız varsa o kişilere satın. Ayrıca şifre yenile deyip yeni şifre alabilirsiniz. Valorant'ı açın ve oradan şifremi unuttum deyin oradan size şifre sıfırlamaya gönderecktir, o zaman o kişi hesabınıza erişemeycektir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Öncelikle geçmiş olsun. Şimdi şifreni sıfırlamayı dene eğer mail adresine mail gelmiyorsa hesabın tam anlamıyla çalınmış demektir, yani çalan kişi mail adresini değiştirmiş. Bu durumda ticket açman gerekiyor. Hesapta ilk kullandığın mail vs. gibi bilgiler soracaklar. Eğer VP satın aldıysan alım dekontları zamanında maile gelmiştir, onlara ihtiyacın olabilir. Hesapta kullandığın ilk skin, ilk uğur veya ilk spray gibi şeyler sorulabilir. Abartı sorularda var, hepsini bilmene gerek yok. En önemlisi eski mail adresin, hesabında ilk kullandığın mail adresini bilirsen %95 ihtimalle hesabını geri alırsın. Not: (5 yıl önce çalınan hesabımı 5 yıl sonra mail adresi sayesinde kurtarmıştım.)

Geçmiş olsun daha önceleri beni dolandırmaya çalışıyordu tabii bende uyanıktım ilk önce bir yem atmıştım ve şüphem de haklı çıkmıştım.
Sözüm sana adil ol ama dikkatli ol.
Ya ne adili ne dikkatlisi?? Hocamız sorununa çözüm arıyor değil mi ?

Hocam Riota ticket atın hesabı kilitlesinler hemen. Çalındığına dair notu ekleyin. Sizin hesabın sahibi olduğunuzu anlamak için bir takım sorular soracaklardır. Bu sorularıda sadece siz bilebilirsiniz. Umuyorum kısa zamanda alırsınız bence hesap falan da satmayın.

Ya ne adili ne dikkatlisi? Hocamız sorununa çözüm arıyor değil mi?

Hocam Riot'a ticket atın hesabı kilitlesinler hemen. Çalındığına dair notu ekleyin. Sizin hesabın sahibi olduğunuzu anlamak için bir takım sorular soracaklardır. Bu soruları da sadece siz bilebilirsiniz. Umuyorum kısa zamanda alırsınız bence hesap falan da satmayın.

Hesap satma olayına katılıyorum. Riot Games tarafından da yasaklanmış bir durum eğer satacaksanız da bazı siteler var. Hesabın sonradan geri alınma durumlarında hukuki işlemler uygulanıyor. Alışveriş sırasında T.C. Kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekiyor, o siteleri tercih edebilirsiniz.

Geçmiş olsun. Satmanıza önermem, arkadaşlaranız varsa o kişilere satın. Ayrıca şifre yenile deyip yeni şifre alabilirsiniz. Valorant'ı açın ve oradan şifremi unuttum deyin oradan size şifre sıfırlamaya gönderecktir, o zaman o kişi hesabınıza erişemeycektir.
Şifremi unuttum bölümü yok sitede, Ayrıca oyunu hiç açamıyorum açılmıyor bile.
Öncelikle geçmiş olsun. Şimdi şifreni sıfırlamayı dene eğer mail adresine mail gelmiyorsa hesabın tam anlamıyla çalınmış demektir, yani çalan kişi mail adresini değiştirmiş. Bu durumda ticket açman gerekiyor. Hesapta ilk kullandığın mail vs. gibi bilgiler soracaklar. Eğer VP satın aldıysan alım dekontları zamanında maile gelmiştir, onlara ihtiyacın olabilir. Hesapta kullandığın ilk skin, ilk uğur veya ilk spray gibi şeyler sorulabilir. Abartı sorularda var, hepsini bilmene gerek yok. En önemlisi eski mail adresin, hesabında ilk kullandığın mail adresini bilirsen %95 ihtimalle hesabını geri alırsın. Not: (5 yıl önce çalınan hesabımı 5 yıl sonra mail adresi sayesinde kurtarmıştım.)
Evet maili komple değişti yani riot hesabını kendine aldı ama asıl sorum şu. Benim google hesabıma kayıtlı gmaildi bu kişi benim tel no'mu biliyor, riot ekranından google hesabımın mailini görebilir mi?
Elim ayağım titriyor şuan, 1 saat önce uyuyacaktım uykum kaçtı yazamıyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı