Valorant hesabım çalındı

Eren.Duran

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, hesabımı satıyordum item satışta birisi yazdı hesaba girip bakayım vs. vs...
Sonrasında adam hesaba çift dogrulamayla girdi (googleden) hesabın şifre ve e postasını değişti.
Şimdi de tehdit ediyor ticketleri görüyorum ticket atmayın yoksa banlatırım. Biz çoktan ticket attık fakat attığı ticket menüsü (bize gördüğünü kanıtlamak için) en son 7 ay önceki bir ticket. Ne yapmalıyım? Kendisi 4-5 gün müsaade edin hesabı satayım geri çekin diyor.

Hocam bu bir nevi şeylik yani. Ticket atarak hesabın senin olduğunu kanıtla geri al. Böyle numaralara da kanma. Hiç kimseye para almadan hesabını verme. Hesabı satarken çaldırdım deme ban yersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey yapamazsın, tanımadığın adamın hesaba girip bakayım demesine neden güveniyorsun? Hesap satmak yasak, bu yüzden Riot da yardım etmez bu konuda. Hesabı satayım geri çekin demesi de dolandırıcılık, soğuk su içebilirsiniz bence.

Süper moderatör olmuşsunuz ama yanlış bilgi veriyorsunuz. Hiçbir şey yapamazsınız değil 24 saat içerisinde geri kurtarabilir. Yapması gereken tek şey ticket oluşturup hesabım çalındı geri kurtarmamda yardımcı olur musunuz deyip hesabın ilk sahibi olduğunu doğrulamak. Bu kadar.

Süper moderatör olmuşsunuz ama yanlış bilgi veriyorsunuz. Hiçbir şey yapamazsınız değil 24 saat içerisinde geri kurtarabilir. Yapması gereken tek şey ticket oluşturup hesabım çalındı geri kurtarmamda yardımcı olur musunuz deyip hesabın ilk sahibi olduğunu doğrulamak. Bu kadar.
Aynen iki faktörlü doğrulamayı bile vermiş kim inanır sence çalındığına?

Geri
Yukarı