Valorant Hesap Satışında Dolandırıcılık

Papara'da gönderdiğin ad ile konuştuğun kişinin adı farklıyken para gönderiyorsan dolandırılmayı hak etmişsin demektir. Geçmiş olsun.

Ne boş yaptın attıktan sonra gördüm haklısın ama ben de biraz kaşındım fakat kat kat uğraşacağım onunla.
Pek bir sonuç çıkacağını sanmam.

Hocam alakası yok konu 1 lira olsa bile açılır, amacım para vb. almak değil onun evine kağıt göndermek onu uğraştırmak.

Abim şu an uğraşıyor bakalım nasıl kandım ben de bilmiyorum.

Ne boş yaptın attıktan sonra gördüm haklısın ama ben de biraz kaşındım fakat kat kat uğraşacağım onunla.
Hocam gerçekten karakola vermeyi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Babam Savcı sizin dediğinizin kat kat daha büyük meblaları internet üzerinden dolandırılıyor. İfadenizi alıp yolluyorlar. Tanıdğınız yoksa uğraşmayın derim. Belki bi ihtimal adresini bulursunuz onu deneyin.

Hocam alıntı yapmışsınız ama mesajınız görünmedi bende.

Hocam alakası yok konu 1 lira olsa bile açılır, amacım para vb. almak değil onun evine kağıt göndermek onu uğraştırmak.

Abim şu an uğraşıyor bakalım nasıl kandım ben de bilmiyorum.

Hocam gerçekten karakola vermeyi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Babam Savcı sizin dediğinizin kat kat daha büyük meblaları internet üzerinden dolandırılıyor. İfadenizi alıp yolluyorlar. Tanıdğınız yoksa uğraşmayın derim. Belki bir ihtimal adresini bulursunuz onu deneyin.

Tanıdığım var bu işler de bayağı bilgili bir ara kariyeri var siber güvenlikte fakat şu an orada çalışmıyor onu da yormak istemiyorum sizce işe yarar mı?
Boş falan yaptığım yok, sadece sindiremiyorsun. O kadar düşük bir meblağ için anonim birini kimse bulmaz. Boşa dolanır durursun.

Tanıdığım var hem de amacım uğraşmak.

Bir şeyler yapabileceğime inanıyorum.

Tanıdığım var bu işler de bayağı bilgili bir ara kariyeri var siber güvenlikte fakat şu an orada çalışmıyor onu da yormak istemiyorum sizce işe yarar mı?

Tanıdığım var hem de amacım uğraşmak.

Bir şeyler yapabileceğime inanıyorum.
Deneyin şansınızı polis tanıdık varsa. Bazılarının 150 lira ben vereyim uğraştırma diyebilir ama :D .

Geri
Yukarı