Valorant hesap satışından dava açılır mı?

Hocam neden bu kadar parladığınızı anlamadım bende ilk kez satış gerçekleştirdim hesap bilgilerini verdim mailini değiştirdik satın alan arkadaşta girdi oynadı 1 gün sonra bana hesap banlandı mağdurum gibi şeyler söyledi burada benim suçumu kanıtlamasını istedim hesap satış işlemlerinden kapatıldı diye bana bir metin yolladı bende ticket attım bana da aynı mesaj geldi beni hesap vereceksin dava ederim gibisnden tehdit vari konuştu yardım almak için buraya başvurdum yanıtınız için teşekkür ederim

Hesabı ben devrettim bütün bilgilerini alan insana verdim ettim çalıntı gibi ya da hesabı geri alma gibi bir durum değil bundan sonrası bana zarar verir mi ki? Sonuçta girdi oynadı bir miktar süre geçti üzerinden

Bir miktar süre dediğiniz 1 gün hocam.

1 gün de alıcının hesabı satıp ban yedirmesinin imkanı yok. Siz almışsınız gibi görünüyor buraya da kendinizi temize çıkarıp dava konusun da içinizi rahatlatmak için konu açmışsınız gibi.😃

Bir miktar süre dediğiniz 1 gün hocam.

1 gün de alıcının hesabı satıp ban yedirmesinin imkanı yok. Siz almışsınız gibi görünüyor buraya da kendinizi temize çıkarıp dava konusun da içinizi rahatlatmak için konu açmışsınız gibi.😃
hocam kimseyi inandırmak zorunda değilim hele bu tavrınızla sizi hiç değilim düzgünce bir konu açtım yorumlarınız için teşekkür ederim

Ban yedi diyerek hem parayı geri alacak hem de hesap onun olacak. Yerinde olsam hesabı geri alır veya bilet atıp kapattırırdım. Elindekinden de olsun.

hesap kapanmış zaten hocam alıcı bana suç buluyor bu yüzden
Hesabın kapandığına inanmıyorum. Muhtemelen farklı bir kullanıcının hesabından aldığı ss. Bu arada kesinlikle korkmanıza gerek yok. Adama bizzat ‘hesap satışı Riot games politikalarına aykırı. Siz bunu ve sonucunda uygulanabilecek cezayı göze alarak hesabı benden satın aldınız. Bu durumun tespit edildiğini ve ceza aldığını söylüyorsunuz. Hesap satışı zaten yasal olmadığından hukuki zeminde benden hak iddia edemezsiniz. Olaya etik açısından yaklaşırsak da benim bu cezaya sebebiyet verecek bir davranışta bulunmadığımı ben biliyorum ve şahsen vicdanım rahat.’ diyerek konuşmayı kendi adınıza sonlandırabilirsiniz

Hesabın kapandığına inanmıyorum. Muhtemelen farklı bir kullanıcının hesabından aldığı SS. Bu arada kesinlikle korkmanıza gerek yok. Adama bizzat ‘hesap satışı Riot Games politikalarına aykırı. Siz bunu ve sonucunda uygulanabilecek cezayı göze alarak hesabı benden satın aldınız. Bu durumun tespit edildiğini ve ceza aldığını söylüyorsunuz. Hesap satışı zaten yasal olmadığından hukuki zeminde benden hak iddia edemezsiniz. Olaya etik açısından yaklaşırsak da benim bu cezaya sebebiyet verecek bir davranışta bulunmadığımı ben biliyorum ve şahsen vicdanım rahat.' diyerek konuşmayı kendi adınıza sonlandırabilirsiniz.

Benim de benzer bir olay oldu yardım edebilecek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı