Valorant HWID ban kalkınca oyuna tekrar girilebilir mi?

Aziz34OO

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bazı konularda görmüştüm. HWID ban yiyen cihazlarla oyuna bir daha girilmeyecek diye. Tamamen yeni hesap açıp oynayacağım ve banımın açılacağı gün format atacağım. Sizce bir sorun yaşanır mı?

HWID spoofer ismi verilen yazılımlar ile bu banı kaldıranlar var fakat yasal değildir. Genellikle çok yüksek fiyatlara satılırlar. Valorant üzerinde çalışan sayısı diğer oyunlara göre çok az. (Bu yazılımlar PC Bileşenlerinin seri numarası vb şeylerini değiştirir)

HWID ban kalktığı zaman oyuna girmeden temiz bir kurulum yapmanı tavsiye ederim. Tamamen silinmeyen hile ya da makro yazılımlarından dolayı tekrar ban yiyebilirsin.

O zaman hile yapmasaydınız deyip geçiyorum...
Bazı konularda görmüştüm. HWID ban yiyen cihazlarla oyuna bir daha girilmeyecek diye. Tamamen yeni hesap açıp oynayacağım ve banımın açılacağı gün format atacağım. Sizce bir sorun yaşanır mı?

HWID ban kalktığı zaman oyuna girmeden temiz bir kurulum yapmanı tavsiye ederim. Tamamen silinmeyen hile ya da makro yazılımlarından dolayı tekrar ban yiyebilirsin.

Ben hemen bilgisayarına format atmanı öneririm. Sebebi ise kullandığın 3. Parti yazılımlar algılanmıştır eğer HWID ban yemişsen ve o programlardan kalan artıklar diğer oyunlarda da ban yemene sebep olabilir.

O zaman hile yapmasaydınız deyip geçiyorum...
Şimdi şöyle bir şey var daha doğrusu iki neden var, biri arkadaşım hile açmış benim eski hesabım da ondan ban yemiş olabilirim, valorant açıkken crack dosyalarıyla uğraştığım için de bazı arkadaşlar "Arkadaşın ban yediyse sen yemezsin demekki hileyi sen açtın." eğer haklılık payları varsa crack dosyasından ban yemişimdir. Hangi dosya olduğunu söyleyeyim X bir oyunun Steam.api dosyası

Geri
Yukarı