Valorant HWID ban kalkınca oyuna tekrar girilebilir mi?

Aziz34OO

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bazı konularda görmüştüm. HWID ban yiyen cihazlarla oyuna bir daha girilmeyecek diye. Tamamen yeni hesap açıp oynayacağım ve banımın açılacağı gün format atacağım. Sizce bir sorun yaşanır mı?

Hileyi o arkadaşın açtığına dair yazışmalar var atabilirim.

Hiçbir şey fark etmez. Banlananlara geçmiş olsun. Riot asla hesap banlarını kaldırmaz. HWID banları da ilk seferde 3 veya 6 ay sonra kalkıyor diye biliyorum.

Arkadaşın, kuzenin, komşu çocuğu... Açmışsa da sende banlandıysan yine de senin suçun. Riot sözleşmelerine göre hesap güvenliğini sağlamak senin sorumluluğundadır ve bunu kayıt olurken kabul etmiş bulunmaktasın. Tekrardan geçmiş olsun.

Hiçbir şey fark etmez. Banlananlara geçmiş olsun. Riot asla hesap banlarını kaldırmaz. HWID banları da ilk seferde 3 veya 6 ay sonra kalkıyor diye biliyorum.

Arkadaşın, kuzenin, komşu çocuğu... Açmışsa da sende banlandıysan yine de senin suçun. Riot sözleşmelerine göre hesap güvenliğini sağlamak senin sorumluluğundadır ve bunu kayıt olurken kabul etmiş bulunmaktasın. Tekrardan geçmiş olsun.
Hala bir şey belli değil, o çar benim asıl çarım değildi ama şöyle bir şey var hala crack dosyasından şüpheleniyorum.

Neye ban atıyorlar?
bilgisayar hardware yani kimliğine galiba.
HWID ban sistemdeki parçaları değişmeden kalmaz. Sadece Riot tarafından kaldırılabilir.
HWID ban varken yeni hesap açıp oyuna girersen o hesapta otomatik banlanacaktır.

Dostum HWID banım kalkınca oyuna girip oynayacağım format falan da atacağım ama bazı konularda gördüm HWID ban kalkmasına rağmen giremeyenler olmuş 3 ay tekrar yiyenler falan olmuş yaşanır mı diye soruyorum.

Hesap banı umrumda değil
HWID banım kalkınca oyuna girip oynayacağım format falan da atacağım ama bazı konularda gördüm HWID ban kalkmasına rağmen giremeyenler olmuş 3 ay tekrar yiyenler falan olmuş yaşanır mı diye soruyorum.
@Aziz34OO benim cihaz banım 1 hafta önce bitti. Yeni bir hesap açıp oyuna girmen lazım. Cihaz banı yemeden önceki hesaplarınla oyuna girmeye çalışırsan. 152 hata kodunu alırsın. Bu arada format atmana gerek yok.
Not: Eğer hileyi sen açtıysan format atabilirsen iyi olabilir.

Hileyi ben açmadım arkadaşım açtı ve ondan dolayı yedim. Bilgisayarıma normalde hile dosyası indirmem ama 1 kaç tane skin changer falan var onun için format atmak istiyorum. 3 aydır beklediğim yetti.
HWID spoofer ismi verilen yazılımlar ile bu banı kaldıranlar var fakat yasal değildir. Genellikle çok yüksek fiyatlara satılırlar. Valorant üzerinde çalışan sayısı diğer oyunlara göre çok az. (Bu yazılımlar PC Bileşenlerinin seri numarası vb şeylerini değiştirir)
Spoofer denilen şeylerin hepsi yalan.
Şimdi şöyle bir şey var daha doğrusu iki neden var, biri arkadaşım hile açmış benim eski hesabım da ondan ban yemiş olabilirim, Valorant açıkken crack dosyalarıyla uğraştığım için de bazı arkadaşlar "arkadaşın ban yediyse sen yemezsin demek ki hileyi sen açtın." eğer haklılık payları varsa crack dosyasından ban yemişimdir. Hangi dosya olduğunu söyleyeyim X bir oyunun Steam. API dosyası.

Crack dosyalarından ban yemezsin. FitGirl repack falansa yemezsin ama blinmeyen veya nadir indirilen crack dosyaları hile olarak algılanır ama crack kul hakkına girdiği için tavsiyem kullanmaman.
Bir daha oyuna giremeyeceksem banın kalkmasının ne anlamı var ki?
Aynen öyle hocam

Son düzenleme:
Sen de öyle san :)

Dostum bu bilgisayarının kimliği ve Windows"un içinde gömülü bunlar. Hadi diyelim ki spoofer işe yaradı. Bilgisayarınızın her noktasına tanımlama dosyası bırakıyor ve bu format atsanız dahi gitmiyor. O spoofer Valorant dedikleri şey seni götürür 5 gün, altıncı günü yok...

Geri
Yukarı