Valorant HWID ban nedir?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar, bu HWID ban çok kafama takıldı. İnternette düzgün bilgi de bulamadım. Ben de dedim ki, kafama takılanları sorayım, siz sorulara cevap verin. Bir yandan ek bilgiler verin. Böylece HWID hakkında düzgün bir bilgi sayfası olsun.

1. Sadece süreli mi yoksa kalıcı da atılıyor mu?
2. Sadece 1 parçaya mı atılıyor yoksa 1-2 parçaya mı atılıyor?
3. Buglar ban sebebi mi? Mesela geçenlerde arkadaşlar bana yor bugunu yaptıracaktı. Yapmadım ama yapsaydım HWID ban yer miydim?
4. Bir arkadaşım LoL'de hileden ban yemişti ama başkasının açtığını kanıtlayınca açılmıştı. Burada da böyle bir durum olabilir mi?
5. Valorant'ta HWID tek ban çeşidi mi yoksa HWID olmadan sadece hesap banlanıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, bu HWID ban çok kafama takıldı. İnternette düzgün bilgi de bulamadım. Ben de dedim ki, kafama takılanları sorayım, siz sorulara cevap verin. Bir yandan ek bilgiler verin. Böylece HWID hakkında düzgün bir bilgi sayfası olsun.

1. Sadece süreli mi yoksa kalıcı da atılıyor mu?
2. Sadece 1 parçaya mı atılıyor yoksa 1-2 parçaya mı atılıyor?
3. Buglar ban sebebi mi? Mesela geçenlerde arkadaşlar bana yor bugunu yaptıracaktı. Yapmadım ama yapsaydım HWID ban yer miydim?
4. Bir arkadaşım LoL'de hileden ban yemişti ama başkasının açtığını kanıtlayınca açılmıştı. Burada da böyle bir durum olabilir mi?
5. Valorant'ta HWID tek ban çeşidi mi yoksa HWID olmadan sadece hesap banlanıyor mu?
ayrıca Valorant HWID ban hakkında bilgilendirme

Hesap sınırsız, donanım 3 ay ban yiyor diye biliyorum. Yanlış olabilir. Kimisi 12 ay diyor.

Muhtemelen anakart veya depolama diskine atılıyor.

Bir yerde bir kişinin yeni bilgisayar alıp eski bilgisayardan sadece kasa fanını kullanıp kasa fanının seri numarasından ban yediğini okumuştum.

Bir yerde bir kişinin yeni bilgisayar alıp eski bilgisayardan sadece kasa fanını kullanıp kasa fanının seri numarasından ban yediğini okumuştum.
Kasa fanının üstünde teknolojik bir parça var mı ki ban yesin? Ciddi trollemiş.

Ben bugün oyundan 1 hafta uzaklaştırıldım onun nedenini bilen var mı? Detay yoktu kullanıcı bilgileri girince oyun açılmıyordu ve gerekli belgeleri destek ekibine iletin diyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı