Valorant HWID ban sırasında hesaba girmek

İşletim sistemi
Windows 10

monthean

Hectopat
Valorant'ta 10 Mart 2021 tarihinde 3 ay gibi bir sürelik HWID ban yemiştim. Bu süre içinde girdiğiniz her hesap ban yiyor. 10 Mart'tan bu yana banım bitti mi acaba diye deneme amacıyla birçok kez hesaplara girip birçok hesabı banlattım. Fakat ana hesabıma 1-2 dakika yanlışlıkla girip ban yemeden hemen çıktım. Şu an ana hesabım bansız, HWID banım bitince o hesaba girip kullansam HWID banım sırasında o hesaba girdim diye herhangi bir sorun yaratır mı? Şunu da ek olarak belirteyim, HWID banı yememin sebebi makro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hilecileri takıma almıyorlar.
Aynen kardeşim hileyim. :D İhtiyacım yoktu zaten dediğim gibi eğlencesine açtım makro zaten aman aman bir avantaj sağlamıyor kimseye de inandırma gibi bir derdim yok banım bitince de dümdüz devam edip kariyer düşüneceğim.
Kendinizi neden övünüyorsunuz anlamıyorum, şahsen size demedim, üstünüze alınmanız ayri bir garip. Profili inceleyebilir miyim?
Kendimi övmüyorum kardeşim, olanı anlatıyorum. Makro kullanmış kişilere kötü diyerek genelleme yapıyorsun. Eve geçince linkini yollarım.

Aynen kardeşim hileyim. :D İhtiyacım yoktu zaten dediğim gibi eğlencesine açtım makro zaten aman aman bir avantaj sağlamıyor kimseye de inandırma gibi bir derdim yok banım bitince de dümdüz devam edip kariyer düşüneceğim.

Kendimi övmüyorum kardeşim, olanı anlatıyorum. Makro kullanmış kişilere kötü diyerek genelleme yapıyorsun. Eve geçince linkini yollarım.
Eğlenmek istediğin zaman insanların oyununu çöp ediyorsun yani?

İnsanların oyununu mu çöp ediyorum? Bunu makro sayesinde mi yapıyorum sence? :D Makroyu sen ne sanıyorsun yahu aimbot falan mı? Makrosuz halimin makrolu halimden pek bir farkı yok merak etme.
Makroyu nasıl kullandığına bağlı atarsın tuşa cillop gibi sprayi her seferinde basıp basıp adam vurursun madem farkın yok neden normal aiminle eğlenmiyorsun?

Makroyu nasıl kullandığına bağlı atarsın tuşa cillop gibi sprayi her seferinde basıp basıp adam vurursun madem farkın yok neden normal aiminle eğlenmiyorsun?
3. parti kullanınca insan zevkleniyor, mutlu oluyorsun ister istemez. Ben makroyu o tarz kullanmadım pek bilgim yoktu da zaten kullanırken. Ateş etmeye atamıştım basınca kendisi ateş ediyordu bu da beni eğlendiriyordu. Tabii ban sebebi olduğunu ban yiyince öğrendim.

3. parti kullanınca insan zevkleniyor, mutlu oluyorsun ister istemez. Ben makroyu o tarz kullanmadım pek bilgim yoktu da zaten kullanırken. Ateş etmeye atamıştım basınca kendisi ateş ediyordu bu da beni eğlendiriyordu. Tabii ban sebebi olduğunu ban yiyince öğrendim.

Şu anda açıldı mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı