Valorant HWID ban

lyrats

Centipat
Selamlar, yanlışlıkla takıldığım bir bugdan 2 saat sonra ban yedim. Ticket atıp durumu anlattım ama sürekli aynı cevaplar verildi tam olarak neden ban yediğimi kendileri de bilmiyorlar. Destek atıp bir yardım alamayınca nasıl açıcağım konusunda biraz araştırma yaptım HDD değiştirip düzeltenleri gördüm kullanmadığım bir HDD ile denedim sorun çözülmedi. Biraz daha araştırma yaptım ve spooferlar buldum ücretsizlerin çoğu rat dolu, ücretli satan kişilerle konuştum onlarda ücretsiz dağıtılan spooferları satıyorlar. Bir sonuca varamadım.

Donanım banını kaldırmak için bildiğiniz bir yöntem var mı? BIOS spoofing deneyecektim o da fixlenmiş.

Donanım banını ben de durduk yere yemiştim. İnternet Cafe'de oynarken bir anda banlandım.

Anakart banı olduğunu söyleyenler de var. Tam çözüm mü bilmiyorum fakat yeni bir bilgisayarda deneyeceğim. Siz de başka anakartlı bir bilgisayarda deneyin.

Büyük ihtimal ekran kartına atmışlardır. Ne tür bir bug bu anlatır mısın biraz?
Ascentte A tarafında jett ile havada takılı kalmıştım durumu anlayınca süzülmeyi bırakmıştım.
Donanım banını ben de durduk yere yemiştim. İnternet Cafe'de oynarken bir anda banlandım.

Anakart banı olduğunu söyleyenler de var. Tam çözüm mü bilmiyorum fakat yeni bir bilgisayarda deneyeceğim. Siz de başka anakartlı bir bilgisayarda deneyin.
İnternet kafe'de o bilgisayarda bir başkası hile açtıysa daha sonra kim girerse girsin o bilgisayardan dolayı ban yersin kötü olmuş.
Spoofer dışında bir şansınız yok diye biliyorum ve biosla oynamanızı çok önermem.
Spoofer çok aradım da doğru düzgün bir kaynak bulamadım.

Zaten dediğiniz gibi paralı olanlar virüslü oluyor bu yüzden paralılara bakmanız gerekiyor.
Paralıların da büyük kısmı sıkıntılı 2 tane türk arkadaşla konuştum spoofer için ikiside bedava olan programları satmaya çalışıyorlardı onun dışında yabancı kaynaklarda ki spooferlar çok pahalı 70-80 dolardan başlıyor.

Paralıların da büyük kısmı sıkıntılı 2 tane türk arkadaşla konuştum spoofer için ikiside bedava olan programları satmaya çalışıyorlardı onun dışında yabancı kaynaklarda ki spooferlar çok pahalı 70-80 dolardan başlıyor.
Yabancı bir forumda kullanıcı adı ve şifre mantığı ile haftalık satıyorlardı, bulabilirsem link atarım.

Geri
Yukarı