Valorant İncelemem

Doğru diyorsun ama burada demek istediğim düşmanın çıkacağı noktaya aim alıp beklersen düşman her zaman o noktadan geçerken ne yaparsa yapsın yürüyerek geçecek.
Yok dostum bhop mekaniği var uçarak bile çıkar, runboost mekaniği var süzülerek çıkar.

Her ne olursa olsun. CS:GO taktiksel anlamda Valorant'ta göre zayıf bir oyun. Aksini mi iddia ediyorsun anlamadım?
Evet aksini iddia ediyorum dandik elolarda sadece tek mapte 2-3 flaş atıp CS'nin basit bir oyun olduğunu savunanlardan değilsin umarım.

Ne anlatıyon ki kanka, neyse mm oynayıp CS'ye sallamaya devam.

Valorant gibi amacı zaten taktiksel ilerlemek olan bir oyun ile CS:GO karşılaştırıp, CS daha taktiksel diyorsun. Sen şimdi CS, Rainbow Six'den de taktiksel dersin. CS:GO'da smoke atıp aralardan kaçıp "işte gerçek taktik bu!" demeye devam et.

Oyunda gerçek zamanlı gölge bile yok AAA pardon unuttum çizgi roman grafik doğru ya tüh. 😝

Sen bence direkt Valorant Haterısın.

Valorant gibi amacı zaten taktiksel ilerlemek olan bir oyun ile CS:GO karşılaştırıp, CS daha taktiksel diyorsun. Sen şimdi CS, Rainbow Six'den de taktiksel dersin. CS:GO'da smoke atıp aralardan kaçıp "işte gerçek taktik bu!" demeye devam et.

Sen bence direkt Valorant Haterısın.
Yok R6 oynamış birisi olarak söylüyorum R6 CS'nin yaninda daha yavaş hantal ve taktiksel dönen bir oyun. Valorant'ın amacı taktiksel ilerleme de CS'nin amacı adam vurma mı? Yüksek elolarda Faceit ya da Esea da sen 4 tane adama call ver bakalım taktikselmiymiş değilmiymiş.

Yok R6 oynamış birisi olarak söylüyorum R6 CS'nin yaninda daha yavaş hantal ve taktiksel dönen bir oyun. Valorant'ın amacı taktiksel ilerleme de CS'nin amacı adam vurma mı? Yüksek elolarda FACEIT'ya da ESEA da sen 4 tane adama call ver bakalım taktikselmiymiş değil miymiş.

CS zaten taktiksel bir oyun. Valorant'ta göre taktik tarafı zayıf diyorum. Valorant'ta her karakterin kendine özel bir yeteneği var, bu yetenekler ile her dakika taktik yapabiliyorsun. Ve sen gelip de CS taktiksel anlamda Valorant'tan daha iyi diyorsun. R6 olayı zaten taktiksel olması. Ben de bu yüzden örnek verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı