Çözüldü Valorant indirirken mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theknights107

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sistemim:
  • HP ZBook G3 15"
  • i5-6440HQ 2.6GHz
  • NVIDIA Quadro T1000M 2G DDR5.
  • Intel HD Graphics 530.
  • Samsung MZVPV512HDGK-00H1.
Bilgisayarı dün aldım. Amerika'dan geldi formatlanmış bir şekilde. Driverları kurdum. Valorant indirirken hata almaya başladım.

Google'da takılırken sıkıntı olmuyor ama mesela Valorant indirirken hep mavi ekran yedim. Intel Support Assistant'tan güncelleme yaparken de mavi ekran yedim, korkuyorum. Yardımcı olur musunuz?

Hataları arşivleyip MediaFire'a upload ettim. Bakarsanız sevinirim. Çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar biraz önce bir hata daha verdi. Yaklaşık 15 dakikadır %100 Complete diyor ama bitmiyor. İnternete uzaktayım bağlantı kesilmiş olabilir, düğmesinden kapatayım mı? @Recep Baltaş

650B1F81-B222-4EA2-AD08-AF7A65A969C0.jpeg

Çözüm
Flaşlarda bir sıkıntı olabilir mi? Secure Boot açık mı? Açıksa kapatın.
Burda da belirttiğim gibi 2 farklı flash bellekten 2 farklı iso dosyasından bir kere denedim ve secure boot hatası gelmedi RAM kaynaklı diye düşünüyorum sizce öyle mi? ve şuanda memtest yapmak istiyorum ama flashı görmüyor. Windows yüklerken 0x8007025D hatası
Arkadaşlar flash görmeme sorununu Fast Bootu kapatarak çözdüm. Memtest86 yapmanın zararı varmıdır? @TheBigLemonHD
Arkadaşlar flash görmeme sorununu Fast Bootu kapatarak çözdüm. Memtest86 yapmanın zararı varmıdır? @TheBigLemonHD
Memtest86 sonuçları RAM’de hata olduğunu söylüyor. @KojiroHyuga04 lütfen kesin bir dille insanları terslemeyin adam RAM’de var dedi RAM’de çıktı.
Flaşlarda bir sıkıntı olabilir mi? Secure Boot açık mı? Açıksa kapatın.
Burda da belirttiğim gibi 2 farklı flash bellekten 2 farklı iso dosyasından bir kere denedim ve secure boot hatası gelmedi RAM kaynaklı diye düşünüyorum sizce öyle mi? ve şuanda memtest yapmak istiyorum ama flashı görmüyor. Windows yüklerken 0x8007025D hatası
Memtest86 sonuçları RAM’de hata olduğunu söylüyor. @KojiroHyuga04 lütfen kesin bir dille insanları terslemeyin adam RAM’de var dedi RAM’de çıktı.

Son düzenleme:
Çözüm
Disk gördüm disk dedim ne var bunda?
Yanılabilirim yanılsam da inkar etmem bunu.
Ben gördüğümü söyledim ona göre yönerge verdim. Yanlış çıktı ama bunu inkar etmiyorum.
Ceza yiyeceksem de umrumda değil, eğer bu yazdıklarıımdan dolayı.

Disk gördüm disk dedim ne var bunda?
Yanılabilirim yanılsam da inkar etmem bunu.
Ben gördüğümü söyledim ona göre yönerge verdim. Yanlış çıktı ama bunu inkar etmiyorum.
Ceza yiyeceksem de umrumda değil, eğer bu yazdıklarıımdan dolayı.
Yardımların için teşekkür ederim lakin ben senin insanları terslemene öyle dedim ceza almanı bende istemem sonuçta sen iyi niyetle diyorsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı