Valorant mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Xhan

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB 1333mhz
SSD veya HDD modeli
190gb SSD
Ekran kartı
Gtx 670
İşlemci
intel xeon E5472
Arkadaşlar merhaba 1 yıldır falan Valorant'a giremiyorum her türlü şeyi denedim çözemedim son olarak konu açma gereksiniminde bulundun yardım edebilirseniz çok efsane olur.

DMP dosyasını buraya nasıl yükleyeceğimi bulamadım.

Aşağıdaki rehberdeki gibi yapabilirsiniz.

Burası mavi ekran hata bölümü oyun destek değil. Mavi ekran alıyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse rehberi izleyip bir kaç dmp dosyası biriktirip ardından buraya atın.

Burası mavi ekran hata bölümü oyun destek değil. Mavi ekran alıyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse rehberi izleyip birkaç DMP dosyası biriktirip ardından buraya atın.

Burası mavi ekran hata bölümü oyun destek değil. Mavi ekran alıyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse rehberi izleyip birkaç DMP dosyası biriktirip ardından buraya atın.

Kusura bakma geç döndüm burada önceden ve şimdiden denediğim zamanki hatanın DMP'si var.

Arkadaşlar merhaba 1 yıldır falan Valorant'a giremiyorum her türlü şeyi denedim çözemedim son olarak konu açma gereksiniminde bulundun yardım edebilirseniz çok efsane olur.

DMP dosyasını buraya nasıl yükleyeceğimi bulamadım.

Sistem çok yetersiz. Oynaman mucize. Bende de buna benze özellikli laptop vardı ekran kartı yanmıştı.

Vallahi LoL falan rahat oynatıyor valodada 70-80 FPS alıyorum normalde birkaç ay önce böyle bir hata çıktı oynayamıyorum.

BIOS ile çok oynadın mı veyahut yanlış driverlar genelde bu sebeplerle mavi ekranlar oluyor.

Sadece valoranttamı bu problem.

Çok oynamadım vallahi bir tek Valorant'ta böyle bir de Görev Yöneticisi'nden performansa tıkladığımda.

Hangi hata kodunu veriyor.
Eğer driver equal not or less equal hatası veriyorsa driver kaynaklı.

Bazen ses kartından kaynaklanıyor bu minidump dosyası kesin doğrulukla sorunu anlarsınız ama minidump yorumlamayı bilmiyorum forumda böyle birkaç konu daha var orada var bayağı bilen.

Bu mu.

Bazen ses kartından kaynaklanıyor bu minidump dosyası kesin doğrulukla sorunu anlarsınız ama minidump yorumlamayı bilmiyorum forumda böyle birkaç konu daha var orada var bayağı bilen.

Bu mu?

Dediğim gibi eğer bu Hatay'da yanlış grafik kartı driverı neden oluyor.

Bu mu?

Dediğim gibi eğer bu Hatay'da yanlış grafik kartı driverı neden oluyor.

Verdiğim sitede detaylı çözüm var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-10-21-47-30-56_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    Screenshot_2023-01-10-21-47-30-56_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    156,7 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı