Valorant kalıcı olarak yasakladı

Merhaba arkadaşlar, arada sırada işten gelince ayda 3-4 kere Valorant oynayan birisiyim. 3 haftadır oyuna girmedim ve dün oyuna girdiğimde kalıcı ban yediğimi öğrendim. Ticket atıp sebebini sorduğumda 3. parti yazılımlar yüzünden olduklarını, hesabımı bir daha kullanamayacağımı Haziran ayına kadar cihaz banı uyguladıklarını söylediler. Nasıl bir yol ilerlemeliyim ve bu gereksiz banı bana neden attıkları hakkında fikir sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Hocam haksız ban yemiş olabilirsiniz çünkü şu aralar oyun hile kaynıyor benim 3 hesabım da aynı kalıcı ban yedi cihaz banını mecbur beklemek zorundasınız beklemem derseniz anakart değiştirebilirsiniz veya neden yediğinizi öğrenirseniz o parçayı değiştirip erişim sağlayabilirsiniz. Ticket atsanız da bir şey değişmeyecek 3 hesabımda para yüklü hesaptı ticket attım sadece bot cevaplıyor bildiklerini okuyorlar canlı bir destek yok yani geçmiş olsun.

Merhaba arkadaşlar, arada sırada işten gelince ayda 3-4 kere Valorant oynayan birisiyim. 3 haftadır oyuna girmedim ve dün oyuna girdiğimde kalıcı ban yediğimi öğrendim. Ticket atıp sebebini sorduğumda 3. parti yazılımlar yüzünden olduklarını, hesabımı bir daha kullanamayacağımı Haziran ayına kadar cihaz banı uyguladıklarını söylediler. Nasıl bir yol ilerlemeliyim ve bu gereksiz banı bana neden attıkları hakkında fikir sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Bana da öyle oldu açmadılar 3 ay sonra cihaz ban açıldı bende hile kullanmamıştım.

Ulan ben de yasaklandı diye okudum, hocam aman aman akşam akşam panik ettirdiniz.

Arkadaşlar herkese fikirleri için teşekkür ederim. Bugün itibarıyla uzun ticket uğraşlarım sonucu hesabımı geri almış bulunmaktayım. Cihaz banımı açtılar mı diye merak edip sordum onu da bekliyorum fakat pek de mühim değil artık sanmıyorum yakın zamanda bu oyuna girebileceğimi. Herkese çok teşekkürler

Hocam arada ayda 2-3 kere oyuna arkadaşlarımla giren biriyim 3. parti yazılımdan kastınız nedir?

Cihaz banım Haziran'da kalkıyor hocam.

3. parti yazılım olarak saydığı büyük ihtimal kullandığınız ekipmanın renk ayarı gibi uygulamadır,buna benzer ban yiyen birini görmüştüm sosyal medyada.

Arkadaşlar herkese fikirleri için teşekkür ederim. Bugün itibarıyla uzun ticket uğraşlarım sonucu hesabımı geri almış bulunmaktayım. Cihaz banımı açtılar mı diye merak edip sordum onu da bekliyorum fakat pek de mühim değil artık sanmıyorum yakın zamanda bu oyuna girebileceğimi. Herkese çok teşekkürler
Bence girme oynamayın su oyunu

Çalınan veriler yüzünden yemiş olabilirsiniz aynı şekilde bir arkadaşımda yedi ama açıldı.

Geri
Yukarı