Valorant kitlesi ve yeni nesil

Küfür etmelerinde bir sıkıntı yok, online oyunlar kendimizi istediğimiz şekilde ifade edebildiğimiz nadir yerlerden biri. Bütün online oyunlarda engelle, sustur gibi özellikler var, kullanın.

Küfür etmelerinde bir sıkıntı yok, online oyunlar kendimizi istediğimiz şekilde ifade edebildiğimiz nadir yerlerden biri. Bütün online oyunlarda engelle, sustur gibi özellikler var, kullanın.
Neden bir sıkıntı yok acaba sorabilir miyim? Sırf dediklerinde özgürler diye karşılarındaki büyüklerine ana bacı gitmeleri mi lâzım? Sen de sırf dayak yemeyeceğini bildiği için ağızlarına ne gelirse büyük küçük demeden söyleyen terbiyesizlerdensin sanırsam?

Neden bir sıkıntı yok acaba sorabilir miyim? Sırf dediklerinde özgürler diye karşılarındaki büyüklerine ana bacı gitmeleri mi lâzım? Sen de sırf dayak yemeyeceğini bildiğin için ağızlarına ne gelirse büyük küçük demeden söyleyen terbiyesizlerdensin sanırsam?

Oyun oynarken şans eseri aynı karşılaşmaya denk geldiğim bir kişiye karşı kendimi tutmama gerek yok sonuçta 😃

Oyun oynarken şans eseri aynı karşılaşmaya denk geldiğim bir kişiye karşı kendimi tutmama gerek yok sonuçta 😃
Karşındaki bir büyüğün onu geçtim bir insan. Onun da değerleri var. Manevi olabilir, o şans eseri denk geldiğin adamın küfür ettiğin, değerlerini hiçe saydığın annesi vefat etmiş olabilir. Sen kimsin de ne hadle oyun uğruna vefat eden anneme söveceksin? Vefat etmesine bile gerek yok senin annen senin için değersizse görüşünü kendine sakla kimsenin annesine hakaret etmeye hakkın yok.

Çok saçma düşünüyorsunuz. Kimsenin kimseye ister sanalda ister gerçekte küfür etmeye hakkı yok.

Rekabetçi oyunları sevmiyorum o oyunlarda kim eğleniyor herkes işte bir radiant olayımda havalı olayım derdinde bu tür oyunlarda eğlence yok sadece rekabet var mesela LoL kusura bakmasın LoL sevenler ama bana kalırsa oldukça sıkıcı ve insanı sinir küpüne çeviren bir oyun LoL'e bir kez girdim ilk başlarda gerçekten eğlenceliydi fakat sonra karşı takımda ki iyi oynuyorum diye milli değerlerime hatta dini değerlerime kadar sövdü ve aslında 11 yaşında bir çocukmuş onu diyen zaten ban yedi yazık işte.

Benim bir görüşüm var ne kadar doğrudur bilemem. Oyunlara girip millete boş boş söven insan hayatta başarısız ve bir o kadar da gereksiz kimselerdir. Küfür eden çocuklar ise aile terbiyesi almayanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı