Valorant nasıl?

Price, Gaz, Ghost, Roach, SGT Griggs, Soap, Kamarov hepsi bir efsane. 😍😍
O CoD'a laf eden zaten çarpılır:) Ben Battle Royal olarak çıkanlar için dedim onu:)
Hadi bıçak silah skinlerine eyvallah ama operatör skini oyuna yakışmadı bence, zaten oyunda yeterince hile çok kanser oluyorum karşılaşınca. Valve kendi kuyusunu kazıyor gibi. Umarım Source 2 motoruyla düzeltir bu durumu.
Silah, bıçak skinlerine lafım yok. Kitle çekti zaten biraz daha bu sayede ama operatör skinleri bazen haksız avantaj sağlayabiliyor:) Özellikle Dust 2 veya Inferno gibi haritalarda fark edilmeyi etkiliyor. Source 2 motorunu zaten bekleyen çok gördüğüm kadarıyla. Umarım bazı saçmalıklara son verirler:)

Gayet mantıklı. Oyun gayet yeterli. Detaya hiç gerek yok. CS:GO'da da şu operatör skinleri gelmeseydi çok iyi olacaktı ama neyse artık:)
20 yıl bana baya abartı geliyor 5-6 yıl neyse de hep aynı şeyleri yaptığın bir oyunda 20 yıl destek vereceğini söylemek bana sallamak gibi geliyor. Sonuda h1z1 gibi olur başka bir oyun çıkar, insanlar PUBG oynamayı bırakıp ona geçerler ve oynayacak kişi kalmadığından PUBG'yi bedavaya verirler falan filan gibime geliyor :D

CoD'cu arkadaşları üzmek istemiyorum ancak onun

Umarım hocam. TF2 hiç oynamadım sizce başlamalı mıyım😀
Başlarsanız memnun kalırsınız, bir süre basit eğlence oynayın, en kolay sınıflar/karakterler Scout, Pyro ve Medic, ayrıca rus serverlarının kaliteli olduğu tek oyun, eskiden Anim/Admin'liğini yaptığım Весёлый Джокер ツ isimli bir rus serverı var, ip adresi 46.174.52.17.27256 , 25-30 tane basit eğlence maçı yapınca servera hazırsınız demektir.

Beta key alamayan arkadaşlar burada biraz üzülmüşe benziyor. Apex Legends veya Overwatch gibi oyunlarla kıyaslayanı mı arasın, daha kapalı betadaki oyunu "o ne abi yeağğğ" diye aşağılayanı mı ararsın, herkes var.

Oyun kapalı betada. Drop muhabbeti de gayet güzel bu arada. En azından oynama şansınız var. Kapalı beta olmasına rağmen saatlerce oynadım ve oyun gerçekten muazzam.

CS:GO'daki gibi sizi kanser eden Ruslar yok.
CS:GO'daki gibi hile yok.
CS:GO'daki gibi merminin gitmeme sıkıntısı yok.
CS:GO'daki gibi ping sorunu yok.

CS:GO güzel bir oyun, evet ama mükemmel koşullar ve mükemmel bir 10 kişi gerektiriyor. Yoksa kafayı yiyebilirsiniz. Valorant'ı oynamayan kalkıp burada oyuna çöp demesin, kalbini kırarım. Çöp yazsa da beni ilgilendirmez gerçi, Kantır oyununda ona hileci rakip takıma karşı 120 pingle 4 Rus takım diliyorum :)

20 yıl bana baya abartı geliyor 5-6 yıl neyse de hep aynı şeyleri yaptığın bir oyunda 20 yıl destek vereceğini söylemek bana sallamak gibi geliyor. Sonuda h1z1 gibi olur başka bir oyun çıkar, insanlar PUBG oynamayı bırakıp ona geçerler ve oynayacak kişi kalmadığından PUBG'yi bedavaya verirler falan filan gibime geliyor :D
Oyun geliştiricilerin hatası bu zaten. PUBG tarzı değil de daha detaylı yapmaya çalışıyorlar. Fakat bu kadar rekabetçi bir oyunda EFT gibi detaylar oyuncuları bıktırabiliyor bir süre sonra. CoD Battle Royale olan oyunu mesela gereksiz detay ve görsellik içeriyordu. CS:GO'nun kazandığı nokta ise basitlik. Oyuna gir parana göre silahını zırhını al, yardır:) Standart kurallar:) Yok eklenti takayım, yok yakıcı mermi alayım, dur sessizlik modu alayım falan bunlar hep itti oyuncuları aslında.

Beta key alamayan arkadaşlar burada biraz üzülmüşe benziyor. Apex Legends veya Overwatch gibi oyunlarla kıyaslayanı mı arasın, daha kapalı betadaki oyunu "o ne abi yeağğğ" diye aşağılayanı mı ararsın, herkes var.

Oyun kapalı betada. Drop muhabbeti de gayet güzel bu arada. En azından oynama şansınız var. Kapalı beta olmasına rağmen saatlerce oynadım ve oyun gerçekten muazzam.

CS:GO'daki gibi sizi kanser eden Ruslar yok.
CS:GO'daki gibi hile yok.
CS:GO'daki gibi merminin gitmeme sıkıntısı yok.
CS:GO'daki gibi ping sorunu yok.

CS:GO güzel bir oyun, evet ama mükemmel koşullar ve mükemmel bir 10 kişi gerektiriyor. Yoksa kafayı yiyebilirsiniz. Valorant'ı oynamayan kalkıp burada oyuna çöp demesin, kalbini kırarım. Çöp yazsa da beni ilgilendirmez gerçi, Kantır oyununda ona hileci rakip takıma karşı 120 pingle 4 Rus takım diliyorum :)
Eğer oyun tutarsa kesin hile gelir. Popüler olup hilesi olmayan bir oyun söyleyin?

Geri
Yukarı