Valorant sizce nasıl bir oyun?

Uzunca olan cümlenin bi başını bide son kısmı okudum, Valorant iyi oyun ama, çocuk çok geliyor her el. AFK kalıyorlar, bi güzel sövüyorum.

Valorant beni sarmadı çünkü CS gibi bir vuruş hissini ne Valorant'ta gördüm ne Zula'da ne sabotajda o HS atma hissini bir türlü veremedi bende maalesef ve artı olarak da özel güçler bence bir FPS oyununda olmamalı ama LoL'e yakışıyor zaten oyun özel güçler üzerine kurulu ama aimin söz konusu olduğu bir oyuna çok yakışmadığını düşünüyorum.

Oyunda bir problemin ya da sorunun olduğunda kendine muhatap bulamıyorsun. Ayrıca aşırı derece kendi hataları olduğu halde insanların hesaplarını şıp diye kapatıyorlar haklı olsan dahi dinlemeyip mesajına otomatik bir şekilde cevap verip konuyu kapatıyorlar. Detaya girecek olursam 2 tane 4 er bin liralık hesabım kapatıldı. Sebebi de Windows güncelleştirmesini 3. parti uygulaması olarak görüp oyunun ortasında şak diye hesabın kapatılması. Kapalı betadır hatadır diye olabilir deyip ticket attım adamlar direk mesajı kapatıp bu konu hakkında her yazdığınızda ticket kapatılacaktır yazdırlar. İşin garibi bana sözde cihaz banı atmışlar. Ben yeni hesap 2 oynuyorum yine 4 bin tl civarı skin falan filan alıyorum. Oyunda ülke genelinde bir hata çıkıyor. Sorunda windows güncellemesinin eksik olması. Güncelleme yapıyorum. Oyuna giriyorum. Cihaz banından hesabım kapatılıyor. Yani diyeceğim şu oynamak istiyorsan oyna ama sakın para falan yatırma senin yerinde olsam zamanda dahi harcamam. Son olarak aynı şekilde ticket attım. Konuyu anlattım hop bala konu yine başa sarmasın mı. Yani benim gözümde boş ver gereksiz bir oyun benim gibi binlerce insan var.

Geri
Yukarı