Valorant nasıl?

Ben de hiç sevemedim. "Hit punch" olayı çok abartı, Armor alsan bile yine yavaşlıyorsun, o zaman ne demeye alıyorum ben Armor. Armor 1 hasar alsa bile yenilemek aynı fiyat. Tam olarak bir sprey düzeni yok, "run and gun" olayı mevcut. Bunlar rekabetçi bir oyunda olmamalı bence.
Hele o silah kaplamaları yok mu hele sanki bana Zula. Bu olaylar tiksindirdi beni, ama sevene saygım sonsuz.
Ama anti hile olayı mükemmel diyorlar CS feyz almalı. Kaldı ki CS hala 64 tick server var, 128 bile getirmediler.
Her oyuncunun kendi nişangahıyla görmen de güzel bir özellikti hemen CS kopyaladı. Umarım büyük tehlike olarak görürler ve CS biraz daha dikkat eder oyununa.

Çok yanlış söylüyorsun bence desenler CS:GO'da da var ve run and gun değil oyun oyunu bilmeden yorum yapma. CS:GO'da aime gerek yok. CS:GO Zula'yla aynı. Valorant'ta CTRL yaptıktan sonra bile hedefini vuramayabiliyorsun. CS'de CTRL yap sonsuza kadar tara sekme falan yok. CS:GO'yu bitireccek oyun çıktı diye ağlamayın. Oyuna giriyorsun adam vuramıyorsun sonra ağlıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yanlış söylüyorsun bence desenler cs go dada var ve run and gun değil oyun oyunu bilmeden yorum yapma cs go da aime gerek yok cs go zulayla aynı valorant ta ctrl yaptıktan sonra bile hedefini vuramayabiliyorsun cs de ctrl yap sonsuza kadar tara sekme falan yok cs goyu bitireccek oyun çıktı diye ağlamayın oyuna giriyon adam vuramıyon sonra ağlıyon.
Üslubuna dikkat et. Fanboyluğun anlamı yok!
Ben kendimce sevdiğim ve sevmediğim özellikleri söyledim, sen sevdisen beni ilgilendirmez. Ben sevmediysem seni ilgilendirmeyeceği gibi!
cs de ctrl yap sonsuza kadar tara sekme falan yok
Bu yorum ne kadar CS'ye hakim olduğunuzu gösteriyor zaten.

Bana kalırsa şu anlık kötü bir oyun. Oyunda çok çok saçma ajan yetenekleri ve kötü yanları var birkaç örnek vereyim isterseniz;
1- Reyna karakteri birini öldürünce kendi canını fulluyor. Örnek karakterin canı 1 ise bile Reyna karakteri ortalama 3 saniyede canını ve zırhını fullüyor. Üstelik görünmez oluyor var mı böyle bir şey yahu?

2- Sage karakteri takım arkadaşı ölünce onu tekrardan hayata döndürebiliyor.

3-Yoru karakteri ise ultisinde görünmez oluyor.

Daha bir sürü sayabilirim böyle. Anladım adamlar CS:GO'ya benzer bir oyun yapmamak için karakter yetenekleri getirmiş ama bunlardan üstte saydıklarım çok adaletsiz yapıyor oyunda adil karakterler elbette var. Neyse karakter kısmını geçtim oyunun %80'i toxic ve troll. Haliyle bu da insanı oyundan bıktırıyor. Ama ben Valorant'ın ileride gelişeceğine inanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı