Valorant neden böyle?

Bence Rus olayları fazla abartılıyor. Valoda karşımıza çıkan çocuklar daha beterler savunulacak bir yanı yok.
Benim kastım iki oyunda içinde geçerli her iki oyununda berbat bir kitlesi ve hali var 2023 yılındayız ve zevk alacak daha fazla oyun varken bunlara takılıp bir de şikayet edenlere laf söylüyorum.

Sürekli birisi CS:GO'yu savunmuş diğeri Valorant'ı savunmuş.

CS:GO'nun kitlesi lanet ötesidir, veletler ve Ruslar oyunu bitiriyor. Sunucuları pingi boş verdiğimde yine de tickrate leş derecede, oyun deneyimimi etkilediğini gördüm. Tüm maçı oynayıp maç sonu 4 arkadaş tarafından asılsızca sürgün edilebilirsiniz ve alacağınız XP vs. unutun. Tabii ki beklediğiniz gibi bir de iğrenç seviyede, hiç olmasa dedirtecek VAC.

Valorant'tan keyif alabilmek için skin şart ama ne takas edebiliyor ne de satabiliyorsunuz. Kitlesinden hiç bahsetmeyeceğim, her türlü sunucuyu denedim her seferinde de bundan daha beyinsiz insan gelebilir mi diye düşünüyorum. Son olarak tabii ki silah hissiyatı berbat ötesi, koşarak HS yiyebilir veya atabilirsiniz. (Denendi onaylandı.)

Sürekli birisi CS:GO'yu savunmuş diğeri Valorant'ı savunmuş.

CS:GO'nun kitlesi lanet ötesidir, veletler ve Ruslar oyunu bitiriyor. Sunucuları pingi boş verdiğimde yine de tickrate leş derecede, oyun deneyimimi etkilediğini gördüm.

Ruslar evet ama 1200 saat oynanışım boyunca 1 kere bile velete rastlamadım. Velet görmen için Silver 1 de falan oynaman lazım.

Olay skin alıp almamak değil, olay rank atlamak için para vermek zorunda olman. Eskiden yoktu, saçmalık. Valorant daha cazip geliyor, bence daha iyi oynanışı var. Ve bir rekabetçi oyunda olması gereken en iyi şey, yüksek FPS var.

Olay skin alıp almamak değil, olay rank atlamak için para vermek zorunda olman.

Olay skin alıp almamak değil, olay rank atlamak için para vermek zorunda olman.

Zaten sana verdiğin parayı kasa düşürerek geri kazandırıyor bende bundan bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı