Valorant neden bu kadar popüler?

Techno34

Decipat
Makaleler
4
Oyunu 3 saat kadar deneyimledim. Millet anama sövüyor. Durduk yere hayır ne derlerse yapıyorum. Bir de her oyuna gelip kız sesi ile silah isteyen var. Kimisi istediği karakteri alamıyor diye oyunu salıyor. Adamakıllı bir maçım yok. 3 saatin sonunda kafayı yemek üzereydim. Oyunlar stres atmak için bu oyun adama stres veriyor. Gercekten merak ediyorum bu kadar kötü bir kitlesi olan oyun neden popüler?
Dipnot: Oyundaki efektlerin yoğunluğu aşırı fazla mide bulandırıyor bütün renkler birbirine karışmış grafikleri düşürsem bile fark etmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu 3 saat kadar deneyimledim. Millet anama sövüyor. Durduk yere hayır ne derlerse yapıyorum. Bir de her oyuna gelip kız sesi ile silah isteyen var. Kimisi istediği karakteri alamıyor diye oyunu salıyor. Adamakıllı bir maçım yok. 3 saatin sonunda kafayı yemek üzereydim. Oyunlar stres atmak için bu oyun adama stres veriyor. Gercekten merak ediyorum bu kadar kötü bir kitlesi olan oyun neden popüler?
Dipnot: Oyundaki efektlerin yoğunluğu aşırı fazla mide bulandırıyor bütün renkler birbirine karışmış grafikleri düşürsem bile fark etmedi.

Bende aynı sorunları yaşadım. Bende bıraktım. Sevemedim nedense. Gerek yaş kitlesinin iğrenç üslubu, gerekse trollerin çoğunluğu beni oyundan uzaklaştırdı.

Genelde yüksek ranklarda bu durumla cok karşılaşmasın fakat düşük ranklarda gerçekten stres hastası olursun.

Ücretsiz, Riot Games tarafından çıkarılmış bir oyun. Oyunda düşük beceri seviyesinde ve düşük seviyelerde hem kötü hem de toksik insan çok fazla. Beceri seviyesi yükseldikçe kitle "belli bir oranda" düzeliyor. Toksik bana bir kaç eşleşmede bir geliyor mesela. 10 derecesiz atıyorsam, 2 maçta toksik oyuncuya denk geliyorum. Dereceli eşleşmelerde saate veya haftanın gününe bağlı olarak toksik gelme sıklığı çok değişiyor. Örneğin bazen 15 maç hiç toksik gelmezken, bazen 5 maç üst üste toksik geliyor. Değişiyor yani.

Popülerliğinin sebebi grafikleri, oynanışının görece kolay olması ve karakter sistemi.

Ülkece kaostan besleniyoruz. Başka yerde yaşayamaz bu milletin insanları.

Geri
Yukarı