Valorant neden bu kadar kararsız?

Valorant ve diğer çoğu oyun 5 kişi girince fena sarıyor ama Valorant'da sıkıntı şu merminin gidişi diye bir şey yok yani bir CS hissiyatı yok ne bileyim vurulma seside iyi değil doyurmuyor insanı o yüzden gece 5 kişi troll mm favorim :D

Yoru'nun e si değişti çünkü :D.Yaklaşınca gözüküyor ve kırabiliyorsunuz.

Yoru'nun E si gözükseydi o karakterin hiçbir anlamı kalmazdı ki? Bug değil ayrıca, güncellemeyle gelmişti.

Sıkıntıyı anlamadınız sanırım. E'si hiç gözükmüyor. Yanında olsak da olmasak da. Ses kaynağının dibine girdiğimde de aynı şekilde oldu. Zaten bizi şaşırtan da o oldu. Sesin geldiği yere gittik ve ses dışında bir şey yok. Biz de mantık olarak herhalde duvarın arkasına attı dedik ve adam içimizde belirdi...
Teleport'un etrafındaki çembere girmedikçe teleport zaten gözükmüyor. Ama altından gönderiyor falansa bilmiyorum.
Bize öyle gibi geldi çünkü hata sadece bende değildi.

Arkadaşlar oyun önerileriniz için teşekkür ederim ancak shooter tarzı oyunlara uzun bir süre ara vermek istiyorum sanırım. Zaten yetenekli bir oyuncu olduğum da söylenemez o yüzden bu yaz kendimi tekrar JRPG dünyasının nimetlerine teslim etmeyi düşünüyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı