Valorant neden oynanmaz?

Adam vurmak öldürmek üzerine olan bir oyunda, karakterlerin skillerinin olması saçma geliyor.
Bileği iyi olanın rakibini vurması gerek diye düşünüyorum. Oyunu indirdim, oynuyorum, yok sağdan ışık geliyo, bi yerden alev yolu çıkıyo, mnümde duvar var, bi yerden kuş uçuyo, biri arkama ışınlanıyor. Sevemedim, ısınamadım yani. Ve silahlar neredeyse hiç tepmiyor. Basit ve karmaşık geldi bana.

Adam vurmak öldürmek üzerine olan bir oyunda, karakterlerin skillerinin olması saçma geliyor.
Bileği iyi olanın rakibini vurması gerek diye düşünüyorum. Oyunu indirdim, oynuyorum, yok sağdan ışık geliyor, bir yerden alev yolu çıkıyor, mnümde duvar var, bir yerden kuş uçuyor, biri arkama ışınlanıyor. Sevemedim, ısınamadım yani. Ve silahlar neredeyse hiç tepmiyor. Basit ve karmaşık geldi bana.

Hocam Valorant'ın olayı odur zaten oyunu alışınca zevk alırsınız hazır hesapdan başladıysanız anlayamayabilirsin.

Çok saçma skill var hadi tamam. Kardeşim bu FPS oyunu ve adam vurmak çocuk oyuncağı. Gold plat eloya kadar ciktim ve olan şey bu. Adam vurmak zor degil ve dostum come on bu bir FPS oyunu adam vurmanin kolay olmamasi lazim. Grafikleri kötü. Kitlesi rezalet sirf Riot oyunlarının kitlesi yuzunden bile oynanmayacak bir oyun. Spray mekaniğini iğrenç. Birisi Phantom spray silahi yazmis spray atmana gerek yok ki zaten silah duzgun sekmiyor :D Valorant sevilen bir oyun ama bu onun kötü bir oyun oldugu gercegini degistirmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcN Ferit'in de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS fark ediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10v10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.

En azından oyunda hile yok CS:GO'ya devam edebilirsiniz
Ve bazı konularda haklısınız grafikleri ve kitlesi kötü ama diğer konularda haklı olduğunuzu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı