Valorant neden bu kadar çok kötülendi?

Takım arkadaşlarınızdan biri bile çıksa maç bitiyor, ben 4 maç attım 1'inde ilk 5 Round'u kaybettik diye takımımdan 4 kişide çıktı, ceza yememek için 1V5 oynamak zorunda kaldım tam bir işkence, ayrıca CS:GO'da daha yüksek FPS alıyorum.

Oyunun sorunu bedava olması. CS:GO'da en azından Seçkin kısım ücret ödemiş veya uzun süre oynamış oyuncuları içeriyor. Böylece rahatlıkla oynuyorsun. Ama Valorant, LoL kitlesinin kanserliği ile CS kitlesinin saçma ciddiyetini alıp karıştırdı, ve sonuç olarak kitle oyundan soğutuyor. Kapalı Beta'da yediden fazla hesap düşürdüm, hepsini de sattım veya arkadaşlarıma verdim. Sarmıyor.

Hem CS hem Valorant oynuyorum Valorant kötü bir oyun değil ama CS'nin sonunu getirebilecek bir oyun da değil. Şu an da Valorant'ı daha çok oynuyorum açıkçası 1aydır falan hem yeni diye hem de arkadaş ortamında popüler diye. İleri de ne olur bilmiyorum. Bu arada oyuna tek kişi girdiğimde gerçekten çekilmez olabiliyor ama arkadaşlarınızla girerseniz gerçekten zevkli oluyor

CS:GO'yu geçecek diyenler var. CS:GO'yu geçmesi imkansız,

Ve CS:GO'yu geçmiştir. :D
Şuan ortalama günlük online sayısı; CS:GO 800.000, VALORANT 1.500.000

4.jpg

Screenshot-2021-10-04-164432.jpg.jpg

Son düzenleme:
aslında oyun güzel. yani bildiğimiz fps mekanikleri ile lol'deki skill sistemi çok başarılı bir şekilde birleştirilmiş. harita dizayn ve tasarımları da son derece başarılı. ama oyun maalesef ki, komünitesi yüzünden çok kötü bir şöhrete sahip. elbette genç arkadaşlarımızın kanları kaynıyor ancak biz de o yaşlardan geçtik. evet küfür de ediyorduk ama işi edepsizliğe ve şımarıklığa vurmuyorduk. ben mesela valorantı sırf bu yüzden oynamayı bıraktım. çok toksik bir oyuncu kitlesi var türkiye'de ve riot da sırf günün sonunda cebine girecek skin parasını daha fazla önemsediği için bu tarz durumlar için caydırıcı yöntemler kullanmıyor/kullanmak istemiyor.

aynısının tıpkısı lol için de geçerli. özellikle yaz tatili, sömestr ve şimdilerde ara tatil diye bir şey varmış sanırım bu zaman aralıklarında da girilip oyun oynanamıyor.

özetle; valorant güzel bir oyun. ancak oyuncu kitlesi yüzünden berbat vaziyette... açıkçası veteran bir oyuncu olarak bu yaştan sonra da ergen vızıltısı çekemiyorum.

Geri
Yukarı