Valorant neden oynanmaz?

Benim bu oyunu sevmeme sebebim herkesin adam vurabiliyor olması. CSGO'da öyle mi? Değil çünkü CSGO'da spray var aim'i iyi olmayan adam vuramıyor. Bu Valorant'ta Phantom'la koşarak vuruyor noob'lar. :(
Ben AK oynayamam. Silahın sekmesi çok fazla. Hafif makineli veya Famas ve M4A1-S ile oynayabilirim ben. Genellikle T özel silahlarından oynamam.

Bence CS:GO daha yetenek isteyen bir oyun ve aim konusunda çok iyi. Valorant biraz daha sanki ne bileyim kolay gibi oynanış falan. R6 diyecek lafım yok.
Bu arada inatla CS:GO'da seçkin yükseltmesi yapmıyorum hile hiç denk gelmiyor. Sacma bir durum.

Toxic, küfürbaz veletler yüzünden bıraktım oyunu. Öğrencilik bitsin alayını mahkemede karşıma çıkaracağım.

CS:GO oynayıp kanser olacağıma Valorant oynayıp kanser olurum. CS:GO'da fazlaca hile var ve ha bire konuşan Ruslar maçlarda çoğunlukta. Valorant'ta böyle şeyler yok en azından.

Sen güven faktörünü yüksek tutarsan rozetlerin varsa seçkinsen hiçbir hile gelmez ben 2yıldır seçkinim yılda bir kere geliyor o da belki her güzel vuran hileci olamaz o anlık iyi oynayışına denk gelebilir.

Sen güven faktörünü yüksek tutarsan rozetlerin varsa seçkinsen hiçbir hile gelmez ben 2yıldır seçkinim yılda bir kere geliyor o da belki her güzel vuran hileci olamaz o anlık iyi oynayışına denk gelebilir.
Kendimden örnek vereyim. 1v3 atıyorum. Elimde Bizon var. 2 kişi beraberdi aldım onları. Sonra son adamıda harcayıp aldım. Böyle bir şey yapamam.

Geri
Yukarı