Valorant Onur Kartları

barandqn

Decapat
Riot Games, Onur ayını kutlamak için Valorant Onur Kartlarını yayınladı ve oyuncuların bu süslü kartlardan birine nasıl sahip olabileceklerini göstereceğim.
1622727294903.png

Valorant Onur Kartları Kodu;
Prismatic
Cottoncandy
Primary
Galactic
Sunset
Twilight
Sherbet
Kartların sıralaması resimlerin sıralamasıyla aynı.

Valorant Onur Kartları Nasıl Alınır?
1-
İlk olarak kod sitesine girmemiz gerekiyor. https://redeem.playvalorant.com/. Bu siteye giriyoruz. Sanırsam Opera GX desteklemiyor, uğraşmamanız için söylüyorum. Windows 10 kullanıyorsanız Edge'den girmeyi deneyiniz. Girmesi biraz zor çok kişi girmeye çalıştığı için. Sayfayı açılmadığında yenileyip durursanız girebilirsiniz.
1622726788847.png

Karşınıza böyle bir ekran çıkması gerekiyor, girdiğinizde buradan giriş yap veya kayıt ol diyorsunuz.

2- Giriş yapacağımız yeni bir sayfa açıyor size, o sayfaya geçerek giriş yapıyoruz.

1622726952479.png

Giriş yaptıktan sonra sizi bir sayfaya yönlendiriyor ya da arada hatalar verebiliyor :/

1622727167376.png

Sayfayı yenileye yenileye girmeye çalışın, eğer şanslıysanız birkaç yenilemede bu ekrana ulaşabileceksiniz.

1622727521236.png

Kodu girdikten sonra böyle bir ekran karşınıza çıkıyorsa muhtemelen kod işe yaramıştır.

1622727711518.png

Bir kod girdikten sonra diğer kodları girebiliyor muyuz bilmiyorum, denemekten zarar gelmez. Hemen bir önceki sayfaya gidiyorum. Hata vermeye devam ediyor :/ Eğer giriliyorsa konuyu güncelleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kodlara nereden erişiyoruz? Kod ekranındayım da ney girmem gerektiğini bilmiyorum.
kodlar konuda mevcut hocam.
Valorant Onur Kartları Kodu;
Prismatic
Cottoncandy
Primary
Galactic
Sunset
Twilight
Sherbet
Konuyu takipteyim. Kodları yazmanız iyi olmuş.

Konuyu düzenleyemiyorum.
Denedim son dediğim sözü bütün kodları teker teker yazıp kartların hepsini alabiliyoruz ama biraz uğraş gerektiriyor :D
Eki Görüntüle 1054415

Ben buna SJ derim hacı. 3. kodu etkinleştirecektim banladı. Sizde de oldu mu?
hocam banlama söz konusu değil biraz uğraşarak sayfayı yenileyip durursanız siteye girebiliyorsunuz birkaç defa bu hataları verebiliyor sadece biraz uğraşmanız gerekiyor siteye girmek için site yoğun çünkü.
Ben daha denemedim. Birkaç gün sonra site rahatlar diye tahmin ediyorum.

Birkaç gün sonra kodlar geçersizleşebilir ne zaman geçersiz olacağını tam bilmiyorum maalesef.
Ne kodu giriyoruz?
kodlar konuda mevcut hocam biraz göz atarsanız bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı