Valorant oynanır mı?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
iç mimar
Sıkı bir CS oyuncusuyumdur. CS 1.5 ve 1.6'ya yıllarımı verdim. Şu an ise ara ara CS:GO girip keyif alıyorum. Söylenen aksine pek hileye denk gelmiyorum ben. Zamanında %50 indirimle 12 liraya almıştım, belki ondandır.
Hatta aklıma şey geldi! Valorant net CS 1.6'daki bir modun çakmasıdır. Bazı serverlarda bir mod vardı. Zombi veya Jailbreak gibi düşünün. O modda Hero seçip Level kasarak skill atıyordunuz.

Neyse konu şu ki, Valorant videoları izleyince bana biraz çizgi film tadında geldi. Oyuncu kitlesi Riot olduğu için de veletler hususunda biraz çekimserim.
Sizce Valorant oynanır mı? Keyif alır mıyım?

Sıkı bir CS oyuncusuyumdur. CS 1.5 ve 1.6'ya yıllarımı verdim. Şu an ise ara ara CS:GO girip keyif alıyorum. Söylenen aksine pek hileye denk gelmiyorum ben. Zamanında %50 indirimle 12 liraya almıştım, belki ondandır.
Hatta aklıma şey geldi! Valorant net CS 1.6'daki bir modun çakmasıdır. Bazı serverlarda bir mod vardı. Zombi veya Jailbreak gibi düşünün. O modda Hero seçip Level kasarak skill atıyordunuz.

Neyse konu şu ki, Valorant videoları izleyince bana biraz çizgi film tadında geldi. Oyuncu kitlesi Riot olduğu için de veletler hususunda biraz çekimserim.
Sizce Valorant oynanır mı? Keyif alır mıyım?

Bende 1 kere bile oynamadım, ama etrafımda herkes oynuyor kararsız kaldım.

Oyunda kanser kitle var ki her oyunda böyle. Onun dışında ben de yılların CS cisiyimdir. Değişiklik olsun diye oynuyorum ve sarıyor.

PUBG,CS:GO tarzı aim gerektiren oyunları uzun bir süre oynadıysanız sizin için oynamak pek iyi olmayabilir şahsen. Ek olarak TR Serverlerinde oynama bence kitle gerçekten berbat 10 yaşındaki çocuklar insanların ailevi değerlerine sövüyor.

Bende merak edip indirmistim. Senin gibi sıkı bir CS oyuncusu olarak beni hiç tatmin etmedi. Cok zayıf bence ates etme kısmı eksik biseyler var ama tarif edemiyorum hakim olamiyor gibisin crossa. CS'nin tadini hiç vermiyor yani.

Geri
Yukarı