Valorant oynanır mı?

Şöyle söylemek gerekirse onu kendiniz oynamadan karar veremezsiniz kimine göre iyi/kötü, oyunu oynayıp karar vermeniz daha iyi olur.

Oyuncu kitlesi Riot olduğu için de veletler hususunda biraz çekimserim.

Bu konuda şunu söyleyebilirim bende Valorant oynarım, girdigim maçlarda %75 oranıyla genellikle yaşı küçük arkadaşlarımız kendinden büyük küfürler ediyorlar. O yüzden İstanbul sunucusunda degilde Frankfurt sunucusunda oynuyorum.

Point Blank kadar rezil ve basit mi aimi yani? CS oynayışımı çok etkileyecekse pek düşünmem sanırım.

O oyunu oynamadım ama videolara bakarak söylersem sayılır. 5 mermiden sonra mermiler random gidiyor. CS geçince sprayı yakında idare edersin ama uzakdaki çok tuhaf geliyor.

Eğer bir takımın varsa gir, bi şans ver.
Tek başına girme, çekilmez. Çok fazla toxic var.

Sıkı bir CS oyuncusuyumdur. CS 1.5 ve 1.6'ya yıllarımı verdim. Şu an ise ara ara CS:GO girip keyif alıyorum. Söylenen aksine pek hileye denk gelmiyorum ben. Zamanında %50 indirimle 12 liraya almıştım, belki ondandır.
Hatta aklıma şey geldi! Valorant net CS 1.6'daki bir modun çakmasıdır. Bazı serverlarda bir mod vardı. Zombi veya Jailbreak gibi düşünün. O modda Hero seçip Level kasarak skill atıyordunuz.

Neyse konu şu ki, Valorant videoları izleyince bana biraz çizgi film tadında geldi. Oyuncu kitlesi Riot olduğu için de veletler hususunda biraz çekimserim.
Sizce Valorant oynanır mı? Keyif alır mıyım?

Bir dene güzel oyun ama oynamazsan bir şey kaybetmezsin. Vuruş hissi yok oyunda. CS deki o HS sesi...

Şöyle söylemek gerekirse onu kendiniz oynamadan karar veremezsiniz kimine göre iyi/kötü, oyunu oynayıp karar vermeniz daha iyi olur.

Bu konuda şunu söyleyebilirim bende Valorant oynarım, girdigim maçlarda %75 oranıyla genellikle yaşı küçük arkadaşlarımız kendinden büyük küfürler ediyorlar. O yüzden İstanbul sunucusunda degilde Frankfurt sunucusunda oynuyorum.

Ping sorunu olmuyor ise çok mantıklı. 6 GB yazıyor oyunun download arayüzünde, şu an attım kenarda yükleniyor. Deneyip görelim o zaman.

İndirip deneyin kelimelerle nereye kadar anlatabiliriz, gayet zevkli ve oturmuş oyun bence. Önyargısız oynayın bence CS modu çakması diyerek oynayacaksanız sarmayabilir.

Biraz mahalle ağzı ile konuştum sadece. LoL de zamanın WoW'un DotA modundan türemiş bir oyun ama iyi oyun(du. Beta ve ilk üç sezonu bayağı iyiydi.)
Valorant da güzel olmuş olabilir. Genelde fikir babası modlardan türeyen oyunlar fena olmuyorlar.

Point Blank kadar rezil ve basit mi aimi yani? CS oynayışımı çok etkileyecekse pek düşünmem sanırım.
Kesinlikle etkiler. Valorant ta ping düşük ve 128 tickrate olduğu için attığınız mermiler daha doğru gidiyor. Valoranttan sonra insanın CS oynayası gelmiyor. Kitleside çok kanser bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı