Valorant oynanır mı?

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Ben CS:GO oynayan biriyim fakat hile durumlarının iyiyce artması ve veletlerle dolmasından artık sıkıldım. Valorant girmeyi düşündüm fakat büyü sistemi, ek özellikler falan varmış. Bu saatten sonra girilir mi? O sisteme alışmak zaman alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben CS:GO oynayan biriyim fakat hile durumlarının iyiyce artması ve veletlerle dolmasından artık sıkıldım. Valorant girmeyi düşündüm fakat büyü sistemi, ek özellikler falan varmış. Bu saatten sonra girilir mi? O sisteme alışmak zaman alır mı?

Sisteme alışmalık bir şey yok bence. Her karakterin skillini öğrenin yeter gerisi skilleri nasıl kullandığınıza ve deneyime bağlı. (yine de en büyük etken aim)

Arkadaşlarınızla oynamanız ekip kurmanız daha iyi olur yoksa çok fazla trol var alışmanız zaman alır ama asla alışamazsınız diye bir şey yok.
Arkadaşım yok açıkçası. Olsa zaten R6, tarkov falan girmeyi düşünüyordum ama tek girilmez onlara da
Alışmak kolay olur hiç zor değil birkaç saatte alışırsın sonra gelişirsin ama veletlerden kaçış yok hatta Valorant'ta daha çok velet var.
Orda da mı aynı durumlar?
Sisteme alışmalık bir şey yok bence. Her karakterin skillini öğrenin yeter gerisi skilleri nasıl kullandığınıza ve deneyime bağlı. (yine de en büyük etken aim)
Aim iyi bende de büyü itemleri falan çok sempatik gelmiyor. Biraz eski kafa oyuncuyum :)

Hocam CS'nin de kitlesi çok fark etmiyor aslında, ben aşırı ön yargılıydım ve 2016 - 2021 arası CS:GO oynadım, ancak aynı hile takım üst üste 2 defa karşıma gelince CS'den toplanıp Valorant'a geçtim. Aslında temel karakterlerde molotof, smoke, el bombası ve flash mevcut sadece atılış biçimleri farklı. Zaten oyunda sana tüm karakterler açık gelmiyor, oynadıkça açıyorsun. İlk birkaç gün biraz zorlansan da 1 hafta içinde hangi karakterin yeteneği ne işe yarar ve nasıl kullanılır kafanda bir şekil oluşuyor. Internetin iyi ise Frankfurt gibi yabancı serverlarda oynayabilirsin, TR serverinde ise mute at geç. Toxic oyuncuyu reportladığın zaman oyun uyarı cezası da veriyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı