Valorant oynanır mı?

Hocam CS'nin de kitlesi çok fark etmiyor aslında, ben aşırı ön yargılıydım ancak aynı hile takım üst üste 2 defa karşıma gelince CS'den toplanıp Valorant'a geçtim. Aslında temel karakterlerde molotof, smoke, el bombası ve flash mevcut sadece atılış biçimleri farklı. Zaten oyunda sana tüm karakterler açık gelmiyor, oynadıkça açıyorsun. İlk birkaç gün biraz zorlansan da 1 hafta içinde hangi karakterin yeteneği ne işe yarar ve nasıl kullanılır kafanda bir şekil oluşuyor. Internetin iyi ise Frankfurt gibi yabancı serverlarda oynayabilirsin, TR serverinde ise mute at geç. Toxic oyuncuyu reportladığın zaman oyun uyarı cezası da veriyor.
Başka serverlara geçecek kadar iyi mi bilmiyorum internetim. 16 mbps, çok ping girer muhtemelen

Kendi şahsi fikrim eğer kötü bir bilgisayarınız var ve csgo dan sıkıldıysanız valorantı güle ağlaya oynarsınız ama bi ton para bayılıp güzel bi pc alıp valoranta kafayı takmış insanları anlamıyorum fazla bi olayı yok bu oyunun hele ki r6 ya da cod gibi oyunlardan valo ya geçmeyi düşünen varsa geçmesin oyun oynamayı bile bıraktıracak kadar kötü bi oyun bence

Yeni konular

Geri
Yukarı