Valorant oyununda küfür eden şahısı CİMER'e ihbar ettim

@SlimeDont ben de senin gibi halkın içinde kendini zeki sananlara bayılıyorum. Bu güne kadar hiçbir yerde küfür kullanmamışımdır. CİMER'in Riot firmasının veri vermediği halde almaya gücü varsa boşuna var o kadar MİT falan.

Riot Games istediği zaman veri verir, kullanıcı tarafı için veri vermeye yanaşmaz. Ayrıca ABD'de kurulmuş bir firmanın bir küfür için veri vermesi çok zor. CİMER'in de böyle konuları çok fazla umursadığını sanmıyorum, eğer umursasaydılar zaten şu an oyunlarda ya da sanal dünyada bu kadar rahat gezen insanlar olmazdı.

Boş yere duyar kasma yani. Senin şehidin olup bizim olmuyor değil, "yasalarla belirlenmiş suçlar" demekle iş çözülmüyor. Bir de bilgisizliğin yetmezmiş gibi millete sallıyorsun. Komik... :D

Burada olay, veri vermesi ya da vermemesi değil. Arkadaş elinden geleni yaptı, gerisi devletin bileceği iş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada olay, veri vermesi ya da vermemesi değil. Arkadaş elinden geleni yaptı, gerisi devletin bileceği iş.
Biz de devletin bu işin içinden çıkamayacağını ve RİOT Games gibi bir firmanın sırf bir küfür için veri vermeyeceğini söylüyoruz. Buna göre bunu deyince biz de küfür ediyormuşuz. Ah şu bilgisiz insanların halk içinde kendini zeki sanması.

Arkadaşın şikayet etmesi doğru bir şey ama sonucu biz açıkladık zaten. Umarız bir şey olur ama olsaydı emin olun şu anda sanal dünyada bu kadar kafasına göre takılan görmezdik.

Valorant cidden çocukların dolu olduğu bir oyun. Oyunu taşıyor iken sümüklü mendil elosunda oynayan 11-12 yaşındaki çocuk bana sövüyor. Çocuk oyunu. Oyunu ara sıra oynuyorum fakat %50+ çocuk dolu. Her gün böyleleriyle denk geliyorum. Çözüm: Mutelemek. Mute atıyorsunuz, mute attığınızı söylüyorsunuz. Çocuk kendi kendine hareketler yapmaya başlıyor, takım arkadaşlarınıza muteyi açmasını falan söylüyor. Kafanız rahat. Oyun sonu da raporlarsınız. Yaşandı.

Geri
Yukarı