Valorant oyununda küfür eden şahısı CİMER'e ihbar ettim

Son düzenleyen: Moderatör:
12 yaşındaki çocuk bir şey yapamaz diye düşünüyorum.

Nereden biliyorsunuz? Adam aşirette olabilir? Hayatta hiçbir amacı olmadığı ve arkasında yığınla adam olduğu için etrafa rahatlıkla saldırabilir ve sizinle kukla gibi oynayabilir. Burası Türkiye. Fantezi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden biliyorsunuz? Adam aşirette olabilir? Hayatta hiçbir amacı olmadığı ve arkasında yığınla adam olduğu için etrafa rahatlıkla saldırabilir ve sizinle kukla gibi oynayabilir. Burası Türkiye. Fantezi değil.

Allah'a şehitlere peygambere söven birinin en fazla yaşı bellidir zaten.

Bu nasıl mantık? Kötü insanlar güzel olan hiçbir şeyi hak etmez. Bedel ödemediği sürece aynı şeyi yapmaya devam edecek.

Bakın size hak vermemek elde değil fakat diyelim iş mahkemeye kadar gitti ne olacak hapse atamayacaklarına göre para cezasımı verecekler. Saçmalık.

Unutmayın herkesin Mali durumu aynı değil verecekleri para cezası olursa ailede çocuğa çok baskı uygular.

Bunun Mali durumla ne alakası var? Zengin olan sabah akşam küfür mü etsin? Gereksiz iyi niyetlisiniz.
Ailesi çocuğuna Allah'a, şehitlere (şehitlerin eşlerine bile saydırmış?) küfür edilmeyeceğini öğretemediyse bırakında bedel ödesinler ama hapis ama para, hükmü neyse o.

Ben uzaktan polyana olarak mı gözüküyorum? Diyorum ki diyelim ya 10.000 20.000 (miktarları bilmiyorum) gelirse ne olacak ya da hapis gelirse. Biliyorsunuz hapse girince sabıka kaydı olduğu için meslek sahibide olamıyor. Çocugun hayatını karartmayın. Bence biraz uzatıp konuyu kapatsın çocuk o korkuyla bir daha salak bile diyemez.

Geri
Yukarı