Valorant P2W bir oyun mu?

Valorant P2W bir oyun mu?

• Oy verenlerin toplamı
    88

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Evet biliyorum, o skinlerin oyuna bir katkısı yok ama P2W'nin anlamı bu değil diye biliyorum zaten.

Yani birbirimizi kandırmayalım, teknik açıdan bir katkısı olmasa da psikolojik açıdan çok büyük bir katkısı var. Bakın sadece silahın rengini değiştiren skinlerden bahsetmiyorum.

Benim bahsetmek istediğim "Ejder" tarzı skinler.

Ben mesela normal Vandal ile hiç güzel oynayamam. Çok az kill alırım ve bu yüzden Phantom tercih ediyorum ancak Ejder Vandal ile normal Phantom'da aldığım killden fazla alıyorum.
P2W demek zaten bu demek değil mi?
Parayı veren, psikolojik bile olsa daha fazla kill alıyor. Parayı veren yene kazanmış oluyor yani.

Mesela CS:GO'da siz en pahalı skine bile sahip olsanız silahın sesi, mermi dolduruşu veya direkt olarak silah değişmiyor, sadece boyanmış gibi duruyor ancak Valorant'ta silahın her şeyi değişebiliyor.
P2W'nun anlamı parayı verenlerin, vermeyenlerden üstün olduğu bir oynanış değil mi?
Burada psikolojik bile olsa bir üstünlük var.
Lütfen objektif bir şekilde cevap verin.

Evet biliyorum, o skinlerin oyuna bir katkısı yok ama P2W'nin anlamı bu değil diye biliyorum zaten.

Yani birbirimizi kandırmayalım, teknik açıdan bir katkısı olmasa da psikolojik açıdan çok büyük bir katkısı var. Bakın sadece silahın rengini değiştiren skinlerden bahsetmiyorum.

Ben mesela normal Vandal ile hiç güzel oynayamam. Çok az kill alırım ve bu yüzden Phantom tercih ediyorum ancak Ejder Vandal ile normal Phantom'da aldığım killden fazla alıyorum.
Parayı veren, psikolojik bile olsa daha fazla kill alıyor. Parayı veren yene kazanmış oluyor yani.

Mesela CS:GO'da siz en pahalı skine bile sahip olsanız silahın sesi, mermi dolduruşu veya direkt olarak silah değişmiyor, sadece boyanmış gibi duruyor ancak Valorant'ta silahın her şeyi değişebiliyor.
P2W'nun anlamı parayı verenlerin, vermeyenlerden üstün olduğu bir oynanış değil mi?
Oynanış ve hasar açısından bir katkısı olmadığı için gayet normal bir oyun.

Psikolojik olarak etki ediyor, mermi rengini değiştirerek daha kolay nişan almayı sağlıyor, mermi sesini değiştirerek daha kolay ses kasılmasına izin veriyor. Yani, evet P2W.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rekabetçi oyunlara ömrünün bir kısmını verenlerin anlayabileceği bir durumdur bu. Çok iyi anlıyorum, fakat kaç para ulan bir ejder?

Duyduğun ses değiştiğinde sadece psikolojik olarak sesten dolayı sana daha çok hasar veriyor ya da daha iyi oynanış sağlıyor gibi geliyor.Bu da oynanışı etkilemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı