Valorant ping olmamasına rağmen lag var

İşletim sistemi
Windows 10

omen by evo

Hectopat
Daha fazla  
Beyler merhaba, Valorant'ta yaklaşık 30-40 ping arası alıyorum, FPS'imde 200-300 altına düşmüyor. Ama attığım mermiler işlemiyor ve izleyicilerde piksel piksel gidiyorsun, bu ping ne falan diyor izleyenler ama sonra pingime bakıyorlar ping düşük? Çözümü var mıdır bunun? Speedtest'te de 30 ping falan çıkıyor. Oyun içi yüksek/düşük ayar vs denedim yine aynı.
Rakiple daha fight girmeden ben ölüyorum. Arkası dönük adama sıkıyorum 1 hasar bile yemiyor bazen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler merhaba, Valorant'ta yaklaşık 30-40 ping arası alıyorum, FPS'imde 200-300 altına düşmüyor. Ama attığım mermiler işlemiyor ve izleyicilerde piksel piksel gidiyorsun, bu ping ne falan diyor izleyenler ama sonra pingime bakıyorlar ping düşük? Çözümü var mıdır bunun? Speedtest'te de 30 ping falan çıkıyor. Oyun içi yüksek/düşük ayar vs denedim yine aynı.
Rakiple daha fight girmeden ben ölüyorum. Arkası dönük adama sıkıyorum 1 hasar bile yemiyor bazen.
Valorant'da Giriş Arabelleği gibi ayarlar var mı? Oynamadım bilmiyorum o yüzden. Varsa belirtin hocam. Ayarlardadır varsa.

Diğer sorun ise oyunu SSD yerine HDD'ye kurmandan kaynaklanıyor olabilir
Samsun 970 Evo 1TB tek depolamam, 700gb boş
Buradan hız testi yapar mısın? Sonuçları bekliyorum.
Ping: 28ms, Download: 88.7Mbps, Jıtter: 1ms, Upload: 4.9Mbps
Upload Packet Loss
🠥 0.0%
(0 / 149)
Total Packet Loss
🠥🠧 0.0%
(0 / 149)
Download Packet Loss
🠧 0.0%
(0 / 149)
Late Packets
⏱ 2.7%
(4 / 149)

@omen by evo,

aaa siz yayın yapıyormuşsunuz tamam o zaman OBS ayarlarına girin Gelişmiş kısmında Ağ kısmını göreceksiniz IP Bağla'da IP'inizi seçin daha sonra o kategori de altında kaç tane tik seçeneği varsa tikli olsun. Sorununuz hallolacaktır.

Alttaki görsel gibi;

obs64_FLuxLeTfZu.jpg

Geri
Yukarı