Valorant Reyna'nın nerf yemesi

Yani demek istediğim meta diye bir şey olmamalı herkes eşit olmalı. Bir Patch'e bakıyordum Jhin güçlü, diğerine bakıyorum Lucian çok güçlü. Hepsini dengede tutmak bu kadar zor olmamalı. İyi olan kazanmalı.

Öyle olamaz hocam, karakterlere özel Build yapıyorlar sonra bir karakter çok bozuk olarak öne çıkıyor. Meta olmazsa her şey daha dengesiz olacak.

İyi oldu bence. Sage karakterinin can vermesi artmalı bir de Odin nerf yese harita seçme gelse çok iyi olur.
Bide yeni map gelse tadından yenmez. Ve şu yenilince herkese söven Allah'a sövenlere vb. olaylara birşey yapılsa. Rekabetçide takımlar çok dengesiz. Bronz 1 den demir'e düştüm. Herkes aim canavarı olmuş. Uzun süre rekabetçi falan girmeyeceğim.

Bir de yeni map gelse tadından yenmez. Ve şu yenilince herkese söven Allah'a sövenlere vb. olaylara biirşey yapılsa. Rekabetçide takımlar çok dengesiz. Bronz 1'den Demir'e düştüm. Herkes aim canavarı olmuş. Uzun süre rekabetçi falan girmeyeceğim.

Hocam bence bir kişi takımdan fazla report yiyince atılma, susturulma gibi şeyler gelsin. Yoksa çok maç kaybedip yerimizde sayıyoruz.

Bir de yeni map gelse tadından yenmez. Ve şu yenilince herkese söven Allah'a sövenlere vb. olaylara bir şey yapılsa. Rekabetçide takımlar çok dengesiz. Bronz 1'den Demir'e düştüm. Herkes aim canavarı olmuş. Uzun süre rekabetçi falan girmeyeceğim.

Demir 2'yim hocam tavsiyem konuşarak DC ile oynayın isterseniz oynayabiliriz sunucumuz var. Demir 1'den çıkamazken 1 günde demir 2 oldum.

Bide yeni map gelse tadından yenmez. Ve şu yenilince herkese söven Allah'a sövenlere vb. olaylara birşey yapılsa. Rekabetçide takımlar çok dengesiz. Bronz 1 den demir'e düştüm. Herkes aim canavarı olmuş. Uzun süre rekabetçi falan girmeyeceğim.
Onlar bir yerden sonra rekabete dayalı bile giremeyecek bir süre sonra.

Geri
Yukarı