Valorant sensitivity önerisi

Yossiverdes

Centipat
Merhaba. Uzaktayken adamın kafasına nisan almakta cok zorlanıyorum, sensle mi alakalı acaba? Normalde 1200 DPI 0.64 le oynuyordum, 800 DPI çektim. Öneriniz nedir?

Hocam deneme yaparak bulmalısınız kendinize özgü olmalı bence sens ben gidip ünlü bir oyuncunun sensini alsam alışmam lazım kendime göre ayarlarsam daha rahat alışırım demek istediğim buydu.

Ölüm maçı girerek bunu belirleyebilirsiniz diye düşünüyorum.

Hocam deneme yaparak bulmalısınız kendinize özgü olmalı bence sens ben gidip ünlü bir oyuncunun sensini alsam alışmam lazım kendime göre ayarlarsam daha rahat alışırım demek istediğim buydu.

Ölüm maçı girerek bunu belirleyebilirsiniz diye düşünüyorum.

Nasıl deneme yapacağım sızın kullandıgınız ayar nedır.

400'e çekebilirsin ama yakın mesafede tepki süren uzar. (kaydıracağın mesafe artacağı için.) Uzak mesafe için 400, yakın için 800 kullanabilirsin ya da sadece 400 ile de oynayabilirsiniz. Bende profesyonel oyuncuların birinden bakmıştım bu ayarları. Önceki saçma ayarlarıma kıyasla çok iyiler. Op falan kullanırken 400 kullanıyorum. Fare üzerindeki tuştan 400-800 DPI arasında geçiş yapıyorum baktığım yere bağlı olarak.
Daha önemlisi eğer açıksa, işaretçi hassasiyetini kapat.

1696444525324.png

Yineleme gecikmesini de kısa yap. Yetenek atışlarını çok hızlandırıyor. Valorant'ta olduğu gibi LoL gibi oyunlarda da önemli bu.

1696444732463.png

Son düzenleme:
Merhaba. Uzaktayken adamın kafasına nisan almakta cok zorlanıyorum, sensle mi alakalı acaba? Normalde 1200 DPI 0.64 le oynuyordum, 800 DPI çektim. Öneriniz nedir?

Hocam en uygun sensi yine siz oynayarak bulursunuz ben Raze oynadığım için orta senste oynuyorum aimimde iyi yani oynayışınıza göre aiminizi şekillendirebilirsiniz. Raze'de uçarken senste önemli olduğu için sensim orta düzeyde.

Aniden çok sens düşürmeyin. Genellikle 800 DPI 0.4 kullanılıyor. Yavaş yavaş düşürün. Bu benim sensim diyene kadar düşürün.

0.69 kullanıyorum 800 DPI.

Geri
Yukarı