Valorant sürekli hileciler geliyor

İyi geceler arkadaşlar. Ben şu Valorant'ı oynarken hiç zevk almıyorum. Karşıma sürekli hile çıkıyor (ciddi anlamda). Ban sistemi açık olmasına rağmen hala oynayabiliyorlar. Oynadığım oyundaki performansımı göremiyorum. Ne zaman kalkacak bu çile?
Sorması ayıp hile olduğunu nereden anlıyorsunuz?

Vanguard'ı delmeyi nasıl başarmışlar acaba?

Vanguard çok güçlü bir hile koruma sistemi dostum. Client'a giriş yapsa bile maç içinde çoğu hileci banlanır. Karşına gelenler yüksek ihtimalle smurf hesaplardan oyun oynayan Immortallardır.

Olabilir bende çok videolar görüyorum, hala analanmıyorlar. Oyun eskidikçe istedikleri kadar yenileseler bile hileye çözüm bulunamaz oyun baştan yapılmadığı sürece.

İyi geceler arkadaşlar. Ben şu Valorant'ı oynarken hiç zevk almıyorum. Karşıma sürekli hile çıkıyor (ciddi anlamda). Ban sistemi açık olmasına rağmen hala oynayabiliyorlar. Oynadığım oyundaki performansımı göremiyorum. Ne zaman kalkacak bu çile?
Hocam bu ilginç, Valorant hile sistemi ile öne çıkan bir oyun. Belki fazla iyilerdir veya siz eskiye göre kötüsünüzdür. Pek ihtimal vermiyorum doğrusu.

Oyunda böyle bir problem var. Koşarak sıkarken seken mermi başkasına HS atıyor. Hile olduğunu sanmıyorum ki benim de başıma çok geldi. Rankınız nedir?

Hayır adam karşıda, bayağı uzakta yani. Aramıza bir bina girer. O kadar deyim. Rankımı bilmiyorum. Daha bugün başladım. Hiçbir şey bilmiyorum oyunla ilgili.

Geri
Yukarı