Valorant sürekli tekrar eden hata

• Konuyu başlatan Cibik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 222

Cibik

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, normal oyunumu her gün oynardım bugün ise girdiğimde " a critical error has occurred and the process must be terminated " hatası alıyorum. YouTube'da gördüğüm tüm her şeyi denedim olmadı, yardımlarınızı bekliyorum.

Başlangıç uygulamalarından Vanguard'ı kaldırmadınız değil mi? Kaldırmasanız bile PC açılır açılmaz Valorant'a tıklamayın bazen hata veriyor. Az kendine gelsin PC.

Sizin dediğiniz gibi de yaptım, sorun hala çözülmüyor aynı hatayı vermeye devam ediyor. 4 gündür gerçekleşiyor bu durum can sıkmaya başladı artık.

Başlangıç uygulamalarından Vanguard'ı kaldırmadınız değil mi? Kaldırmasanız bile PC açılır açılmaz Valorant'a tıklamayın bazen hata veriyor. Az kendine gelsin PC.

Onunla pek alakası olmuyor. Ben aylardır Vanguard devre dışı oynuyorum. Zaten oyuna gireceğim zaman kendisi önce Vanguard'ı aktif edip sonra oyunu açıyor.

Sürücülerinizi güncelleyip güvenlik duvarından oyuna herhangi bir ağ kısıtlaması yapılmadığından emin olun. Yine olmazsa uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin.

Onunla pek alakası olmuyor. Ben aylardır Vanguard devre dışı oynuyorum. Zaten oyuna gireceğim zaman kendisi önce Vanguard'ı aktif edip sonra oyunu açıyor.

Sürücülerinizi güncelleyip güvenlik duvarından oyuna herhangi bir ağ kısıtlaması yapılmadığından emin olun. Yine olmazsa uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin.

Sürücülerim güncel, herhangi bir kısıtlama da yok. Dediğim gibi tüm çözümler denedim uyumlulukta bunların arasındaydı. Son çare format gibi gözüküyor artık, yardımlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı