Valorant takım arıyorum

mil01lao

Hectopat
Yer
Odasında
Merhaba, bu aralar sık sık Valorant oynuyorum. Ranked kasmak istiyorum, şu an bronz1'im aimim iyi main karakterlerim:
Raze, reyna ve jett.
Genelde düellocu karakterler oynuyorum. Onun dışında Omen'de de fena sayılmam. İlgilenen arkadaşlar aşağıya Discord verebilirler.

Merhaba, bu aralar sık sık Valorant oynuyorum. Ranked kasmak istiyorum, şu an bronz1'im aimim iyi main karakterlerim:
Raze, reyna ve jett.
Genelde düellocu karakterler oynuyorum. Onun dışında Omen'de de fena sayılmam. İlgilenen arkadaşlar aşağıya Discord verebilirler.
Aynı şekildeyim düellocu takılırım Reyna aldım mı can yakarım. Omen'de de iyiyimdir. Kullanıcı adım: 3959, Riot etiketim: 5997

Discord kullanmıyorum.

arkadaşlar klan kurdum katılabilecek varmı yaş:farketmez/rank: bronz, gümüş/toxic olmasın/ info verebilsin/ping fps sorunu olmasın/katılmak isteyen discord adım • ☬๖ۣۜ𝘼𝙨𝙧𝙞𝙚𝙡 • ☬๖ۣۜ𝘿𝙧𝙚𝙚𝙢𝙪𝙧𝙧#0031

Raze, reyna ve jett.
Selam ben bronzum ama genelde çok ranked kasmam kassam silver 2filan olurdum galiba fakat yaşlarımızın uyacağını hiç düşünmem ama şansımı denemek istedim aimim fena değil güzel kostümlerim var jett Reyna yoru omen sage falan oynarım takıma hangi karakter gerekirse genelde alırım takım oyununa saygılıyımdır pek küfür etmem takım arkadaşı yada takım arıyorum 11 yaşındayım hakkımda sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin Buda discordum Gamer Hamster TR#5695 dediğim gibi hakkımda sormak istediğin bişey varsa söyle ve bence yaşımın küçük olması takım arkadaşı olmamızı etkilemez yaşım 11

Merhabalar Elmas 2'yim Twitchte yayınlar açıyorum fakat taktir edersiniz ki ülkemizin müthiş altyapısı sayesinde yayın açıkken ping sorunu yaşıyorum ve kendi elomda ranked maçlar sıkıntı oluyor . Demir Bronz Gümüş o tarz elolarda yayınlar yapmak eğlencesine maç atmak istiyorum. İstediğiniz hesabı da boostlayabilirim altına kadar sorun yok benim için, eğer oynamak isteyen arkadaşlar falan varsa discorddan ekleyebilir mi #designdwp#9316

Merhabalar Elmas 2'yim Twitchte yayınlar açıyorum fakat taktir edersiniz ki ülkemizin müthiş altyapısı sayesinde yayın açıkken ping sorunu yaşıyorum ve kendi elomda ranked maçlar sıkıntı oluyor . Demir Bronz Gümüş o tarz elolarda yayınlar yapmak eğlencesine maç atmak istiyorum. İstediğiniz hesabı da boostlayabilirim altına kadar sorun yok benim için, eğer oynamak isteyen arkadaşlar falan varsa discorddan ekleyebilir mi #designdwp#9316
Dostum ben oynamak isterim fakat ben bronzum eğer bronz bir yan hesabın varsa dereceli kasablirmiyiz ? Discord dan istek attım bu arada adım Gamer Hamster TR kabul et
arkadaşlar klan kurdum katılabilecek varmı yaş:farketmez/rank: bronz, gümüş/toxic olmasın/ info verebilsin/ping fps sorunu olmasın/katılmak isteyen discord adım • ☬๖ۣۜ𝘼𝙨𝙧𝙞𝙚𝙡 • ☬๖ۣۜ𝘿𝙧𝙚𝙚𝙢𝙪𝙧𝙧#0031
Dostum ben isterim ama yaşım 11 ve bazen pingim olabiliyor aimim iyidir fakat ben senin dc ismini yazamam

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar elmas 2'yim Twitch'te yayınlar açıyorum fakat taktir edersiniz ki ülkemizin müthiş altyapısı sayesinde yayın açıkken ping sorunu yaşıyorum ve kendi elomda ranked maçlar sıkıntı oluyor. Demir bronz gümüş o tarz elolarda yayınlar yapmak eğlencesine maç atmak istiyorum. İstediğiniz hesabı da boostlayabilirim altına kadar sorun yok benim için, eğer oynamak isteyen arkadaşlar falan varsa Discord'dan ekleyebilir mi #designdwp#9316

Dostum gümüş 2'yim aim iyi main her şey en çok da safe oynarım istek attım kabul et oynayalım.
Dostum gümüş 2 yim aim iyi main herşey en çok da safe oynarım istek attım kabul et oynayalım
Ekledim seni kabul et oynayalım gümüş 2 yim main sage ama herşeyi oynuyom

Yeni konular

Geri
Yukarı