Çözüldü Valorant tam ekran donma sorunu

• Konuyu başlatan quAch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 21B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

quAch

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün oyuna güncelleme geldikten sonra tam ekrana geçince donma sorunuyla karşılaştım. Daha dün güncelleme gelene kadar rahat bir şekilde tam ekranda oynayabiliyordum. Birkaç video izledim, genel pnp monitör devre dışı bıraktıktan sonra yapmayı deneyin dediler fakat olmadı. Sildim tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı. Ekran görüntülerini aşağıya bırakacağım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :))

Ekran Görüntüsü (8).png
Ekran Görüntüsü (9).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Geçen Driver Booster'dan ekran kartı güncelleştirmesini yaptım. Yine aynı sorunu verdi. Tekrar format attım çözüldü tekrar. Farklı farklı nedenlerden kaynaklı olabiliyor.
Kanka ben PC formatladım, sorun çözüldü. Sorun Windows kaynaklı olabilir. Çünkü dün tekrar Windows için güncelleme geldi, yaptım, yine tam ekran sorunu verdi. Bugün tekrar format atacağım. Demek istediğim sorun Windows kaynaklı da olabilir, format atabilirsin. Biraz zahmetli ama yapacak bir şey yok.

Kanka ben PC formatladım, sorun çözüldü. Sorun Windows kaynaklı olabilir. Çünkü dün tekrar Windows için güncelleme geldi, yaptım, yine tam ekran sorunu verdi. Bugün tekrar format atacağım. Demek istediğim sorun Windows kaynaklı da olabilir, format atabilirsin. Biraz zahmetli ama yapacak bir şey yok.
Ben 2 kez format attım bir kendim bi servise görürdüm orda attirdim ama yine düzelmedi format atmama rağmen windows ta güncelleştirme var gözüküyor
Discord kullaniyormusun dostum

Son düzenleme:

Ben 5 6 kere formatladım olmadı biraz daha açıklar mısın? Yani tam olarak nasıl çözdün?

Ben 2 kez format attım bir kendim bir servise görürdüm orada attirdim ama yine düzelmedi format atmama rağmen Windows'ta güncelleştirme var gözüküyor

Discord kullaniyor musun dostum

Evet, kullanıyorum.
Ya geçen günlerde isteğe bağlı güncelleştirmeler de geldi. Aşağıya ekran görüntüsü bırakacağım zaten. Burada ekran kartı ile alakalı olan güncelleştirmeyi ve de diğer güncelleştirmeyi yaptım. Fakat daha sonra tam ekran sorununu tekrar verdi. Ben de daha sonra tekrardan format attım, ve de şu anlık tam ekran oluyor. Sanırım bu isteğe bağlı güncelleştirmeleri yapınca tekrar aynı hatayı veriyor.
Ben 5 6 kere formatladım olmadı biraz daha açıklar mısın? Yani tam olarak nasıl çözdün?
Üst tarafta belirttim dostum.
Ben 2 kez format attım bir kendim bi servise görürdüm orda attirdim ama yine düzelmedi format atmama rağmen windows ta güncelleştirme var gözüküyor

Discord kullaniyormusun dostum
quAch#2184
Evet, kullanıyorum.
Ya geçen günlerde isteğe bağlı güncelleştirmeler de geldi. Aşağıya ekran görüntüsü bırakacağım zaten. Burada ekran kartı ile alakalı olan güncelleştirmeyi ve de diğer güncelleştirmeyi yaptım. Fakat daha sonra tam ekran sorununu tekrar verdi. Ben de daha sonra tekrardan format attım, ve de şu anlık tam ekran oluyor. Sanırım bu isteğe bağlı güncelleştirmeleri yapınca tekrar aynı hatayı veriyor.

Üst tarafta belirttim dostum.

quAch#2184

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    75,5 KB · Görüntüleme: 255
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı