Çözüldü Valorant tam ekran donma sorunu

• Konuyu başlatan quAch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 21B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

quAch

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün oyuna güncelleme geldikten sonra tam ekrana geçince donma sorunuyla karşılaştım. Daha dün güncelleme gelene kadar rahat bir şekilde tam ekranda oynayabiliyordum. Birkaç video izledim, genel pnp monitör devre dışı bıraktıktan sonra yapmayı deneyin dediler fakat olmadı. Sildim tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı. Ekran görüntülerini aşağıya bırakacağım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :))

Ekran Görüntüsü (8).png
Ekran Görüntüsü (9).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Geçen Driver Booster'dan ekran kartı güncelleştirmesini yaptım. Yine aynı sorunu verdi. Tekrar format attım çözüldü tekrar. Farklı farklı nedenlerden kaynaklı olabiliyor.
Windows 8 de oynanılıyor tek ama şu an Windows 11'de sorun gittimi bilmiyorum.

Peki Windows 8'e nasıl geçebilirim? Baktığım kadarıyla Rufus ile yapılıyor. Windows 10 kalıyor diye duydum. Yani Windows 10 dosyalarda kalıyor bu da bayağı yavaşlatıyor diye duydum.
Windows 8 de oynanılıyor tek ama şu an Windows 11'de sorun gittimi bilmiyorum.
Ve Windows 7 deykende aynı sorun vardı.
düzelmiyor napıcaz ya. Sizde de mi intel hd 3000 graphics var ?
maalesef :/

Peki Windows 8'e nasıl geçebilirim? Baktığım kadarıyla Rufus ile yapılıyor. Windows 10 kalıyor diye duydum. Yani Windows 10 dosyalarda kalıyor bu da bayağı yavaşlatıyor diye duydum.

Ve Windows 7 deykende aynı sorun vardı.

Maalesef :/

HDD hafızasında yer kapladığı için o dosyalar az da ols yavaşlatabilir ama istersen silersin dosyaları.

Arkadaşlar Perşembe Günü Gelen Windows 11 Güncellemesinden Sonra Valorant a giriş yaptıktan sonra tam ekrana alınmıyor tam ekrana alınsa bile donuyor sorunu çözen yazsın lütfen . teşekkürler..

Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RTX 3050
İşlemci : 12450H
Ram : 16 GB
SSD : 500 GB
Windows : 11

Arkadaşlar buldum. Allah çarpsın buldum. Hahayytt NVIDIA Denetim Masası'na girin.

1684245201415.png

3D ayarlarIna girin.

1684245223603.png

BurdandaN Valorant'ı seçin.

1684245248012.png

Burayı da böyle yapın.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı