Çözüldü Valorant tam ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Başlıktan da anlaşılacağı üzere Valorant tam ekran olmuyor. Birkaç ay önce oynadığımda böyle bir sorunla karşılaşmıyordum. Bilgisayarıma format atmadan önce böyle bir sorunla karşılaştım, belki format atarım düzelir dedim. Fakat yine düzelmedi, internetten her yere baktım sorunum çözülmedi. Genel PnP monitör ü devre dışı bırakın vs. onları denedim olmuyor, internet kafeye gittim dün Valorant oynadım belki hesabımla alakılıdır diye orada sıkıntı yoktu. Yani sorun nerede bilen varsa çok sevinirim.

Valorant'a girdikten sonra menudeyken alt+enter yapmayı deneyin. Ayarlardan tam ekranı seçtiğinizden emin olun. Tam olarak neyi kastettiğinizi tam anlamadım ama anladığım kadarıyla bunları dene.

Tam ekran olmuyor derken ne demek istiyorsunuz? Biraz daha açabilir misiniz?

Oyuna girdiğim zaman oyun ekranı takılıyor ama oyun çalışıyor sesler falan geliyor alt+enter yapınca pencereli moda geçiyorum sonra tekrar yapıyorum tam ekran ama yine aynısı oluyor pencereli mod da oynarken de düşük FPS alıyorum.

Güncellemeden sonra bir ara bende de böyle olmuştu. Çözünürlük ayarlarından emin olduktan sonra ardından tekrar alt+enterı deneyin. Hiçbir çözüm alamazsanız ekran kartı sürücüleriniz güncel mi ona da bakın, temizleyip güncel sürümü tekrar yükleyebilirsiniz de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeden sonra bir ara bende de böyle olmuştu. Çözünürlük ayarlarından emin olduktan sonra ardından tekrar alt+enterı deneyin. Hiçbir çözüm alamazsanız ekran kartı sürücüleriniz güncel mi ona da bakın, temizleyip güncel sürümü tekrar yükleyebilirsiniz de.

Windows 8.1 geçtim ekran kartım günceldi bu sorun neredeyse herkeste oluyormuş laptop kullananlarda genellikle.

Sorunu herhangi bir yolla çözemiyorsanız ticket atmaktan başka bir çözüm yok sanırım, ellerinden geldikçe yardım ediyorlar. Optimizasyon sıkıntısı işte...

Windows 8.1 geçtim sorunum düzeldi. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı