Valorant tam ekranda siyah ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

Sokaner

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sorunumu kısaca izah edeyim. Yaklaşık Haziran'ın sonlarından beri Valorant oynuyorum. Gayet guzel çalışıyordu FPS 75'e sabit di ama bugun oyun a girdim ve şu şekilde bir şey oluyordu. Tam ekranda simsiyah bir ekran geliyor. Yani mouse bile yok ama alt+enter yapınca düzeliyor bu sefer de FPS düşüyor.

Sorunun bir çözümünü bulabildiniz mi acaba? Ben de bu son güncellemeden sonra aynı hatayı alıyorum. Televizyona HDMİ ile bağladığım zaman tam ekrana alıp rahatlıkla oynayabildiğimi deneyimledim bilmiyorum bir faydası dokunur mu ama.

Konu çözümü olarak adımları takip ederek.

Arama'dan %appdata% acıp
> Local >valorant > saved >config>
Burada bulunan random yazılmış klasör ( örnek 3242KLADfjlkwJE12QDH2193 ) gibi olanı silin.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Tam ekran olarak çalışıcaktır.
Bende bu şekilde oldu umarım faydası olur.

Not: Eğer bu yolla çözüme kavuşursanız beğenin en azından doğru olduğunu arkadaşlarda öğrenmiş olur tşkler.

Arama'dan %appdata% acıp
Burada bulunan random yazılmış klasör ( örnek 3242KLADfjlkwJE12QDH2193 ) gibi olanı silin.

Not: Eğer bu yolla çözüme kavuşursanız beğenin en azından doğru olduğunu arkadaşlarda öğrenmiş olur tşkler.
Şimdi deniyorum sonucu yazacağım.
Sonuç: Aynı hata maalesef devam ediyor. Başlangıçta siyah ekranda kalıyor pencereli moda geçince oyun geliyor lakin tam ekran olmadığı için FPS hala düşük.

Son düzenleme:

Arama'dan %appdata% acıp

Not: Eğer bu yolla çözüme kavuşursanız beğenin en azından doğru olduğunu arkadaşlarda öğrenmiş olur teşekkürler.

Deneyeceğim, inşallah olur. Kaç aydır uğraşıyorum.
Deneyeceğim, inşallah olur. Kaç aydır uğraşıyorum.
olmadı

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı