Valorant toxic kitle yüzünden oyunu bırakmak

FurkanOyunda

Femtopat
Daha fazla  
Ben 2-3 aydır Valorant oynuyorum. Rankim plat 2 ama son seviyeye geldi artık. Takıma gelen troll mü dersin, karşıdan biri beni öldürdüğünde ez deyip ana bacı küfür etme mi dersin. Oyunu bırakmalı miyim sizce? Değer mi Türk sunucuları buna? Yabancı sunucularda oynayamıyorum, aşırı ping oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 65'den aşağıya inmiyor. Ortalama 75 takılıyor. Böyle bir imkan varsa sunucu direkt değiştirilmeli.
Biraz kullandığınız internete de bağlı tabii. 75 ve 65 ping değerleri aşırı kötü değerler değil bana göre. 90'ı geçiyorsa sıkıntı.

Ben 2-3 aydır Valorant oynuyorum. Rankim plat 2 ama son seviyeye geldi artık. Takıma gelen troll mü dersin, karşıdan biri beni öldürdüğünde ez deyip ana bacı küfür etme mi dersin. Oyunu bırakmalı miyim sizce? Değer mi Türk sunucuları buna? Yabancı sunucularda oynayamıyorum, aşırı ping oluyor.

Hocam nasıl bu kadar kısa sürede böyle bir ranka çıktınız? Yabancı serverları seçmek toxicliği azaltacaktır.

Tek çözümü server değişmeniz. Farklı sunucularda da toxic kişiler denk geliyor ama çok daha az geliyor. Frankfurt 1 ya da 2 sunucularını bir deneyebilirsiniz. Orada ping değerleri 49 falan oluyor.
Kanka benim internet aşırı kötü İstanbul da 55-60 ping alıyorum frankurtta 100ü geçiyor

Çözümü buldum.
Oyunu sildim :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı