Valorant toksik kitle yüzünden oyunu bırakacak hale geldim

Hocam😑 yapmayın o ruhsuzlar gibi bir amacı olmayan kişiler olmayın. Biraz hayatı sevin, hobiler edinin.

Gün boyu emek verip insan taşısan ama bu işin sonunda oyundan tanıştığın birisi olup sırf 1 maç kaybediyorsun diye küfür yağmuruna hakaret yağmuruna tutulsan gruptan aşağılanarak atılsan hoşuna gider miydi?

Ben adamın ceza alması için elimden geleni yaptım fakat Riot desteğin Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bir farkı çıkmadı.

Gün boyu emek verip insan taşısan ama bu işin sonunda oyundan tanıştığın birisi olup sırf 1 maç kaybediyorsun diye küfür yağmuruna hakaret yağmuruna tutulsan gruptan aşağılanarak atılsan hoşuna gider miydi?

Ben adamın ceza alması için elimden geleni yaptım fakat Riot desteğin Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bir farkı çıkmadı.

Oyundan kimseyle tanışmayın hocam. Çok tehlikeliler kendileri.

Oyundan kimseyle tanışmayın hocam. Çok tehlikeliler kendileri.

Bunun benzerine daha önce PUBG Mobile da denk geldim. Adam taşıttırıyor sana kendini sonra işi bitince at kenara gitsin.

Yahu zaten her gün giremiyorum işten çıkıyorum takılıyorum yakın olduğum kişilerle sonra farklı farklı şeyler deniyoruz eve geçiyoruz film yemek falan onları hallediyorum sonra zaten 3-4 saat anca boşluk kalıyor onda da oyun oynayayım diyorum onu da çöp ediyorlar.

Ama ben şunu da söyleyebilirim. Böyle bir karşılaştırma yapacağım hiç aklıma gelmezdi ama bu bahsettiğim PUBG Mobile ile Valorant'ı yan yana koyunca ikisi de alakasız da olsa bir yerde kesişiyor o da takım olmakta. Ve ben PUBG Mobile oynadığım süre zarfında altın ve aşağısı hariç bir gram toxic insan da görmedim. Adam en azından ya oynayamıyor şerefiyle ölüyor sağlık olsun diyerek çıkıyor. CS:GO üstünden örnek vereyim bir de. Adam mesela açıyor hileyi direk toxiclik yapmak yerine adam şerefimle hileciyim diyerek ban yiyor ya da en azından kendini direk tanıtıyor. Yani Valorant'ta lobide beyefendi olup oyuna girince gidip yok şok oku yok bomba atma gibi şeyler o oyunlarda yok.

Son düzenleme:
Toksik kitle her oyunda var. Bunun çözümü yok. Çok takmamak lazım. Genelde kişinin toksik olup olmadığı ilk 2-3 elde ortaya çıkıyor. Eğer takımda toksik varsa ilk olarak susturuyorum onları, sonra oto tıklayıcıyı açıyorum, 30sn'de A-D tuşlarına bassın diyorum, oyunu ekranda açık bırakıp telefonda takılıyorum. Hem AFK olmuyorsun ban yemiyorsun, hem de bu toksiklerle uğraşmamış oluyorsun.

Geri
Yukarı